top

Bundy 3v1 Salewa

Bundy Salewa 3v1 nabízejí vysokou míru všestrannosti. Svrchní bunda v kombinaci s dokonale sladěnou vložkou tvoří komplet, který je vhodný jak do srážek, tak při ochlazení. Bundy Salewa 3v1 jsou ideální volbou pro přechodná období i zimu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Bundy 3v1 značky Salewa pro všestranné využití na cestách

Hledáte univerzální outdoorovou bundu, která se osvědčí za všech podmínek? Oceňujete minimalismus, ale nezajímá vás nic jiného než nekompromisní řešení? Pak byste měli zvážit koupi bundy tři v jednom. Proč? Protože jeden produkt bude moci fungovat kdekoli a kdykoli. Bundy Salewa 3v1 jsou ideální volbou pro všechny turisty! Kombinace membránové vrstvy a funkční vložky funguje stejně dobře v zimě jako v létě. Každou součást lze použít samostatně! Salewa dbá nejen na nejvyšší kvalitu svých výrobků, ale také na životní prostředí. Vodoodpudivá úprava DWR neobsahuje PFC a výrobní proces byl oceněn ekologickou certifikací bluesign®

Membránová vrstva a vložka pro maximální pohodlí

Bundy 3v1 od společnosti Salewa kombinují dva nezávislé prvky. Membránová vrstva a vložka. Bunda Hardshell, která vychází z původního řešení značky, je navržena tak, aby nás chránila před promočením. Je ideální do deště i sněhu. Tento prvek bundy 3v1 nás navíc dokonale ochrání i před chladivým vlivem větru. Vysoká prodyšnost membrány nám umožní udržet pokožku v suchu během námahy. Pot vznikající během tréninku se může účinně a efektivně odpařovat. Bundy Salewa 3v1 jsou také funkční vložky. V závislosti na modelu si můžete vybrat výrobek s fleecovou kapucí nebo péřový svetr plněný patentovaným vlněným roztokem. Ať už si vyberete jakýkoli model, budete chráněni před chladem díky vynikající izolaci.

Podívejte se na bundy Salewa 3v1 v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete desítky modelů bundy Salewa Výrobky vyrobené systémem tři v jednom jsou velmi univerzální. Každý kus lze používat samostatně po celý rok. Systém tři v jednom je velmi univerzální a každý kus lze používat samostatně po celý rok, zatímco kombinace je ideální pro aktivity v zimních měsících, kdy se musíte vypořádat s nízkými teplotami a sněhem. Kolekce zahrnuje jak pánské, tak dámské modely, takže si každý najde produkt, který mu bude vyhovovat.