top

Batohy Sea To Summit

Batohy Sea To Summit ® jsou ultralehké a užitečné batohy, které se vyznačují všestranností. V nabídce jsou také kompresní a nepromokavé vaky, zavazadla a technické prvky pro batohy, jako jsou přezky a popruhy.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -16%
  Městský batoh Sea To Summit Ultra-Sil Day Pack 20 L - spicy orange
  Městský batoh Sea To Summit Ultra-Sil Day Pack 20 L - spicy orange
  včetně DPH 819Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 739Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 979Kč (-16%)

  wish list

 2. -16%
  Městský batoh Sea To Summit Ultra-Sil Day Pack 20 L - blue atoll
  Městský batoh Sea To Summit Ultra-Sil Day Pack 20 L - blue atoll
  včetně DPH 819Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 739Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 979Kč (-16%)

  wish list

 3. -29%
  Batoh Sea To Summit Hydraulic Pro Dry Pack 75L - jet black
  Batoh Sea To Summit Hydraulic Pro Dry Pack 75L - jet black
  včetně DPH 9399 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8074 Kč (+17%)
  Doporučená cena výrobce 13403 Kč (-29%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Batohy Sea To Summit jsou ideální pro výlety od moře do hor!

Tato australská značka proslulá především svými turistickými doplňky nabízí také vysoce funkční batohy. Batohy Sea To Summit jsou velmi dobře promyšlené modely, které mají skvělé kompresní vlastnosti při velmi malých rozměrech. Nejlehčí batoh v jejich nabídce váží pouhých 300 gramů a je tak malý, že se nám vejde do ruky. Takové turistické batohy, které se dají stlačit do malých rozměrů, jsou vhodné na jakoukoli cestu i pro každodenní použití ve městě. Zde je jen několik příkladů. Batohy Sea To Summit lze použít jako příruční zavazadlo při cestování letadlem nebo autobusem. Když máte hlavní zavazadlo v zavazadlovém prostoru, můžete si vzít batoh s nejnutnějšími věcmi, jako jsou doklady, fotoaparát, teplé oblečení nebo oblíbená kniha. Pokud jej nepoužíváte, můžete jej sbalit do většího zavazadla nebo jej mít v kapse.

Lehké batohy Sea To Summit doporučujeme pro všechny druhy cestování!

Díky nízké hmotnosti, malým rozměrům a možnosti sbalit si jej do kapsy lze batohy Sea To Summit úspěšně používat v horách. Zvláště když necháte svůj hlavní velký batoh v přístřešku, můžete jít dál s lehkým, několikalitrovým batohem. S sebou si vezmete všechny potřebné věci na horskou túru, jako jsou nezbytné zásoby, termoska s horkým čajem, pláštěnka a čelovka. Batohy Sea To Summit jsou také "must have" pro každého světoběžníka, turistu nebo... turistu! Vyrazit na cestu se dvěma batohy nemusí znamenat, že jeden ponesete na zádech a druhý na břiše! V případě potřeby vám malý srolovaný batoh zabere v hlavním zavazadle jen minimum místa. Totéž platí i ve městě. Pokud musíte cestou z práce nebo z univerzity nakoupit, je dobré mít s sebou pohotovostní batoh Sea To Summit, do kterého si můžete věci uložit. Pro každodenní použití ji můžete nosit v kabelce nebo ledvince.

Technické specifikace batohů Sea To Summit

Batohy Sea To Summit jsou vyrobeny z extrémně lehké a odolné Cordury Ultra-Sil™. Materiál má skvělé vlastnosti a je mimořádně odolný vůči mechanickému poškození. Některé modely s batohem jsou navíc silikonizovány, aby se omezil průnik vody do maximálního vodního sloupce 2000 mm. Podlepené švy zase zajišťují vodotěsnost konstrukce a účinně chrání obsah batohu před deštěm. Modely, které nejsou odolné proti dešti, mají integrovanou kapsu, kterou lze po rozložení použít jako kapsu na drobnosti. Navzdory minimalistické konstrukci batohu zajišťuje ergonomický profil popruhů rovnoměrné rozložení hmotnosti batohu. V závislosti na modelu mají batohy Sea To Summit bud rolovací systém, nebo odolný zip. Každé řešení má nepochybně své výhody a výběr závisí na našem vkusu.

Kompresní vaky a sáčky Sea To Summit

Batohy Sea To Summit jsou jen některé z modelů, které najdete v nabídce této australské značky. Určitě stojí za to věnovat pozornost kompresním vakům a systémům obalů a sáčků na balení. Zatímco při jednodenní túře mohou být tyto tašky zbytečné, při expedici nebo dlouhém treku se kompresní tašky a vaky ukáží jako neocenitelné! První z nich rozhodně zmenší prostor, který zabírají naše věci. Jedním slovem, účinně je komprimovat. Ten nám vnese pořádek do zavazadel a umožní nám seskupit a uspořádat naše věci. Díky průhledným stěnám a barevným lemům snadno najdete správnou tašku a rychle se seznámíte s jejím obsahem. Díky použití nylonové síťoviny 15D jsou tašky velmi kompaktní a lehké a zároveň velmi odolné.

Podívejte se na nabídku značky Sea To Summit v horském obchodě 8a.cz a najděte si tu správnou výbavu. Ultralehké a mimořádně funkční batohy Sea To Summit vás okouzlí mimořádným komfortem, minimalismem a nízkou hmotností. Jsou ideální na jakékoli cestování. Kompresní vaky snižují objem zavazadla. Péřové bundy a fleecové oblečení zabalené do kompresního pytle mohou několikanásobně zmenšit svůj objem a poskytnout vám více místa v batohu nebo kufru.