top

Batohy Fjallraven Kanken

Batohy Kanken jsou kultovní "kotníkové batohy", které vznikly v 70. letech pro švédské děti chodící do škol a školek. Dnes patří k nejoblíbenějším modelům na světě, jsou k dispozici v mnoha barvách a hrdě nesou logo lišky.
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Městský batoh Fjallraven Kanken Mini - ox red

  wish list

 2. -40%
  Batoh Fjallraven Kanken Laptop 15 - ochre

  wish list

 3. -33%
  Batoh Fjallraven Kanken Laptop 13 - blue ridge

  wish list

 4. -15%
  Městský batoh Fjallraven Kanken Re-Wool - grey

  wish list

 5. -28%
  Batoh Fjallraven Re-Kanken - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

na stránce
Vymazat

Kultovní batoh Fjallraven Kanken je starý více než 40 let!

Oblíbený batoh na světě se zrodil ve Švédsku v roce 1978. Asketický design, minimalistické tvary, dalo by se říci... jednoduchý. I po desetiletích si jej však stále vybírají uživatelé po celém světě. Ve skutečnosti jsou batohy Kanken téměř kultovní, zbožňované a sbírané! Jsou symbolem historie, osvědčené kvality a nadčasového poslání. Jsou ideální volbou pro všechny, mladé i starší. Jejich funkčnost využívají uživatelé po celém světě. Zájem o zdánlivě jednoduchou konstrukci neutuchá, i když první design batohu Kanken nedávno oslavil 40. narozeniny. Přidejte se ke šťastným majitelům batohu s liškou. Je ideální volbou pro každodenní použití ve městě, na výletě i do školy.

Batohy Kanken na vrcholu popularity

Design Åkeho Nordina, známý již mnoho let, je zdánlivě neinovativní. Obdélníkový batoh je vybaven dvěma zkříženými popruhy, které umožňují jeho volné přenášení. Za zmínku stojí, že při hraní nebo hledání outdoorového dobrodružství vůbec neomezují pohyb. Charakteristická jsou také dvě velká ucha pro nošení batohu Fjallraven Kanken v ruce. Díky tomuto nenápadnému doplňku je pohyb s ním v městských oblastech ještě snazší. To oceníte zejména v přeplněných oblastech, kde je obtížné chodit s batohem na zádech.

Batohy Kanken byly původně vytvořeny jako řešení, které mělo zastavit rozšířené vady držení těla u švédských dětí. Brzy chtěli mít vlastní Kanken i dospělí, a to nejen ve Švédsku. Dá se říci, že tento batoh narovnal celou generaci, miliony zad po celém světě! Zároveň se stal jedním z celosvětově nejuznávanějších produktů. Brzy se mnoho výrobců snažilo převzít klasický design a funkční řešení. Je však třeba mít na paměti, že pouze originální batohy Kanken - navržené švédským výrobcem - zaručují nejvyšší kvalitu zpracování, odolné materiály a spolehlivost během dlouhých let používání. V našem obchodě 8a.cz nabízíme pouze tyto originální batohy Kanken v mnoha barevných provedeních, vždy s charakteristickým logem polární lišky.

Na cestu i pro každodenní použití!

Do ideální obdélníkové komory se snadno vejde pořadač formátu A4, ale to neznamená, že batohy Kanken jsou vhodné pouze do školy nebo do práce. Tento klasický výrobek miluje cestování, volný prostor a přírodu. Rozhodně nemohou konkurovat technickým batohům s pokročilými nosnými systémy, které jsou připraveny přenést všechny vaše věci prakticky až na konec světa. Jejich předností je, že nabízejí dostatek prostoru pro vše, co potřebujete, abyste si na chvíli odpočinuli od ruchu velkoměsta. Materiál je pevný a lehký, ale zároveň velmi odolný proti opotřebení. Je tedy ideální pro všechny příležitostné výlety. Chcete se jen projít po lese? S batohem Fjällräven Kanken si s sebou můžete vzít vše, co potřebujete.


Batohy Kanken jsou jakousi "rodinou" modelů v mírně odlišných variantách. Najdete mezi nimi výrobek miniaturních rozměrů (Kanken Mini) s přihrádkou na notebook i ekologický, vyrobený z recyklovaného plastu: Re-Kånken (Re- jako RECYKLACE). Je to skvělá volba pro lidi, kteří ocení všechna řešení na ochranu životního prostředí. Tyto batohy mají další nespornou výhodu - stejně pestré barvy jako modely Kanken Original. Tento batoh ze speciální edice je vyroben výhradně z polyesteru z jedenácti plastových lahví a stejně jako základní verze je k dispozici v mnoha různých barvách, přičemž každou sezónu jich přibývá. Technologie barvení SpinDye také znamená, že se výrazně snižuje množství použité vody, energie a chemikálií. Batohy Re-Kanken, které jsou tvarem i designem věrné originálu, poznáte podle vyšívaného loga. Jsou připraveny cestovat a milovat! A až je jednou, za mnoho a mnoho let, budete chtít nahradit novým kusem, můžete je opět recyklovat.

Kanken batoh - klasický a funkční

Batohy Kanken se na první pohled zdají být neuvěřitelně jednoduché. A opravdu jsou! To je jejich tajemství. Nejsou tu žádné malé kapsy na zip, žádné popruhy navíc ani jiné zbytečné doplňky. Jen jedna jednoduchá komora na složku A4 a malá kapsa na zip na drobnosti. Přesně to a ještě mnohem víc. Jakmile ji však začnete používat, zjistíte, že nic jiného na denní bázi nepotřebujete. Prostorná a snadno přístupná hlavní komora nabízí dostatek místa pro všechny vaše nezbytnosti. Menší kapsa na batohu Kanken umožňuje rychlý přístup k nezbytnostem, jako je peněženka, klíče a další drobnosti. Jednoduchý design popruhů zajišťuje pohodlí a zároveň se snadno nastavuje. Batohy jsou také vybaveny praktickými uchy pro přenášení v ruce. Díky nim je lze použít jako praktickou tašku při nákupech nebo při pohybu po přeplněných chodnících ve městě.


Kam se nejlépe hodí batohy Kanken? Všude tam, kde potřebujete kombinaci minimalistického tvaru a vysoké funkčnosti. Batohy Fjallraven Kanken jsou jednoduše navrženy pro časté používání. Berete si s sebou každý den do práce nebo do školy věci denní potřeby? Objem batohu Kanken by měl být více než dostatečný, aby je všechny pojal. Chystáte se na dovolenou a potřebujete funkční model pro jednodušší výlety nebo prohlídku památek? Batohy Kanken jsou ideální na každou cestu. Vysoká spolehlivost je nezbytnou součástí každého výletu nebo výpravy.

Nabídka značky v outdoorovém obchodě 8a.cz

K nabídce s liškou se časem přidaly další produkty z této řady. Funkční peněženky, hygienické taštičky nebo pláštěnky jsou stejně funkční jako originální batohy Kanken. Vyznačují se stejně vysokou kvalitou zpracování a maximálním komfortem používání. Kromě toho je vzhled celé série udržován v podobném klimatu. Klasický design a odolné materiály jsou ideální pro dlouhodobé používání. Díky rozmanitým barvám si každý fanoušek nebo milovník švédské značky může sestavit svou oblíbenou sadu, která mu bude dobře sloužit při každodenním používání ve městě i na cestách. Kolekce značky zahrnuje také další modely batohy Fjällräven, které jsou ideální na trekking.

Batohy Fjallraven Kanken jsou skvělou volbou pro všechny aktivní muže, ženy i děti.