top

Batohy Dynafit

Batohy Dynafit® jsou ultralehké modely, které jsou ideální pro dynamické horské aktivity, jako je běh, skitouring nebo dobrodružné závody. Díky tvaru vesty se batoh dokonale přizpůsobí vašemu tělu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Batohy Dynafit nabízejí ultralehkou konstrukci a skvěle padnou

Pokud jste příznivci běžeckého lyžování nebo skialpinismu, značku Dynafit jistě dobře znáte. Batohy Dynafit nabízejí optimální podporu pro všechny dynamické horské aktivity, jako je běh, bruslení nebo jízda na kole. Tvar batohu připomínající vestu zajišťuje, že batoh dobře sedí na zádech a neomezuje v pohybu při dynamických trasách. Četné kapsy umožňují rovnoměrné rozložení hmotnosti. Proto se při běhu vyhneme přenášení zavazadel z místa na místo, nebo ještě hůře jejich ztrátě. Batohy Dynafit nabízejí objem až 15 litrů. To je na lehkou konstrukci vesty poměrně velké. Postačí vám také vybavení útočným oblečením, proviantem, čelovkou, mapou, powerbankou a holemi na trénink, závody nebo výlet. Objevte řadu běžeckých vest Dynafit a vyberte si model na míru svým potřebám!

Batohy Dynafit a jejich inovativní design

Co je to za inovaci? To, že prakticky necítíte, že máte batoh na zádech! Návrháři ji vybavili systémem stahovacích šňůrek, který snižuje hmotnost a zajišťuje pevné uchycení. Batohy Dynafit, které v tomto případě připomínají spíše běžeckou vestu než batoh v pravém slova smyslu, nám proto perfektně sedí na zádech. Navíc batoh sleduje každý náš krok. Proto je velmi pravděpodobné, že na něj dokonce zapomeneme. Celá konstrukce je pohodlná a velmi flexibilní. Pohodlné široké ramenní popruhy zajišťují, že batoh perfektně sedí na zádech i při plném zatížení. Prostor na šle byl využit k umístění dalších kapes, ve kterých můžeme nosit například energetické gely nebo lahve. Zejména ty nejfunkčnější, jako jsou baňky. Jsou pak na dosah a vždy snadno dostupné.

K upevnění vašeho vybavení pomáhá řada poutek a popruhů. Batohy Dynafit umožňují vzít si s sebou turistické vybavení, jako jsou běžecké nebo trekové hole. Některé modely mají přídavné prostěradlo, které lze přeložit přes hrudník a připevnit pomocí speciálních háčků. Toto řešení účinně chrání před chladem. A přestože netopí, odstranění chladného větru přináší okamžité výsledky. Kapsy z pružného materiálu mají vysokou nosnost. Zabalené předměty, a to i v otevřených kapsách, jsou zároveň v bezpečí a chráněny před ztrátou. Mezi četnými kapsami jsou i takové, které poskytují vodotěsnou ochranu a jsou vhodné pro přenášení dokumentů. A ty se zapínáním na zip.

Komu jsou batohy Dynafit doporučovány?

Ultralehký a funkční design běžeckých vest využijí všichni, kdo rádi zdolávají trasy rychle a lehce. Lehká běžecká vesta je na zádech prakticky neznatelná. Umožňuje tak maximální volnost pohybu. Přestože batohy Dynafit navržené jako běžecké vesty nejsou tak objemné jako jiné modely trekingových batohů, na túru postačí. Vezmeme-li v úvahu, že na jednodenní výlet potřebujete mít s sebou zásoby, vodu - bud v rezervoáru, nebo v praktických placatkách, mapu, telefon, doklady a oblečení na převlečení, batohy Dynafit jsou více než dostačující! Jsou také nepostradatelné pro sportovce. Všichni běžci, skialpinisté a cyklisté. Modely jsou vhodné pro trénink i soutěže. Při soutěžích umožňují uspořádat potřebné vybavení do mnoha kapes. Jsou rovnoměrně rozloženy po celém povrchu a zajišťují ideální rovnováhu, a tím i rovnováhu pro naše tělo.

Batohy Dynafit najdete v obchodě 8a.cz

Zveme vás do našeho horského obchodu 8a.cz kde najdete širokou nabídku běžeckých batohů předních outdoorových firem. Včetně modelů italské značky Dynafit, která je v Dolomitech domovem. Značka již léta nabízí podporu profesionálním sportovcům i amatérům, kteří od svého vybavení očekávají především spolehlivost. Batohy Dynafit jsou mimořádně funkční a pohodlné běžecké vesty, které se dokonale přizpůsobí postavě běžce a sledují každý jeho pohyb. Dokonalé padnutí oceníte již při prvním tréninku.