top

Skautské a skupinové stany

Skautské stany jsou speciálně připraveny pro větší skupiny. Pevná konstrukce a odolné materiály jsou ideální pro tábory, školení a další organizované výlety.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -26%
  Pláštěnka na batoh Tatonka Rain Flap XL - red
  Pláštěnka na batoh Tatonka Rain Flap XL - red
  včetně DPH 569Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 639Kč (-10%)
  Doporučená cena výrobce 777Kč (-26%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Klasické skautské stany nabízejí možnost pohodlného přenocování v přírodě

Největší modely stanů v našem sortimentu byly vyvinuty s ohledem na větší počet uživatelů. Modely této kategorie jsou k dispozici v mnoha různých velikostech a tvarech. Nejvíce prostoru jistě poskytují klasické konstrukce se svislými stěnami. Ty umožňují volný pohyb po stanu a poskytují potřebné pohodlí, i když je stan plný lidí. Velmi výrazné jsou také stany týpí s téměř kruhovou základnou a velkou výškou. Tento typ přístřešku připomíná pionýrské časy divokého západu, ale i dnes nabízí vysokou úroveň funkčnosti. Základem skautských a skupinových stanů je obvykle velmi pevná konstrukce, která je nutná k řádnému upevnění silné plachty, která se často používá na zastřešení celku.

Nespočet možností

Velké skautské a skupinové stany se používají na sportovních táborech, letních táborech a mnoha dalších výletech, kde se na jednom místě schází velké množství lidí. Tyto stany se často používají jako vybavení kempů a tábořišť a nabízejí hostům vysoký komfort a prostor nesrovnatelný s jinými modely, dokonce i rodinnými stany. Jsou optimální volbou při dlouhodobém pobytu na jednom místě. Tyto modely jsou dokonalým doplňkem naší nabídky stanů. Všechny modely se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a promyšleným designem, který usnadňuje jejich stavbu a poskytuje vynikající funkční vlastnosti.