top

Dámské kraťasy na běhání

Dámské kraťasy na běhání doplňují design o oceňované výkonnostní vlastnosti. Stále více výrobců nabízí vysoce technické modely v módních designech a mnoha střizích.
76
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 76

na stránce
  1. -15%
    Běžecká sukně La Sportiva Comet Skirt - hibiscus

    wish list

  2. -15%
    Běžecká sukně Salomon Sense Skort - clematis blue

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 76

na stránce

Technický pohled na dámské běžecké šortky

Každý sportovec ví, jak cenná je podpora, kterou mu poskytuje oblečení nošené během aktivity. Pánské a dámské běžecké šortky musí tuto roli plnit bezchybně. Aby to bylo možné, používají v nich výrobci nejrůznější řešení. Nezáleží na tom, zda je navržen model určený pro ženy nebo muže. Každý z nich má takové vlastnosti, které se promítají do zvýšení účinnosti sportovních aktivit. Materiál se proto vyznačuje lehkostí, schopností zajistit prodyšnost a tepelnou regulaci. Tkaniny jsou také vybrány tak, aby vlhkost, kterou tělo běžce nebo běžkyně během tréninku akumuluje, byla efektivně transportována a rychleji se odpařovala.

Dámské běžecké šortky - módní a funkční oblečení

Žádné počasí by vám nemělo bránit v aktivitě. Mrazivé i horké počasí však vyžaduje, abyste se správně oblékli. Dámské běžecké šortky podpoří vaše tělo, když rtuť teploměru stoupá. Specializované materiály jsou na jedné straně podpořeny střihy, které zajišťují větrání ideální pro slunečné období. Šortky určené pro dámy se dokonale přizpůsobí ženské postavě. K přizpůsobení často přispívá elastický pas, díky němuž šortky přilnou k tělu, aniž by nepříjemně tlačily. Střih je obvykle bez zbytečných švů a ozdob. Kapsy jsou sice praktické pro turistické kalhoty, ale běhání s přeplněnými kapsami není žádná legrace. Z tohoto důvodu mají modely určené pro trénink tohoto typu sportu obvykle jednoduchou konstrukci a maximálně jednu malou plochou kapsu.

Čím se liší dámské běžecké šortky?

Dýchatelná tkanina a pohodlný střih nejsou vše, co mohou dámské běžecké šortky nabídnout. Tkaniny, které výrobci vybírají, často přidávají další silné stránky. V tomto ohledu uživatelé oceňují materiál, který zůstává déle čerstvý a má antibakteriální vlastnosti. Těchto účinků se dosahuje působením iontů stříbra na vlákna. Z praktického hlediska to má mnoho výhod. Nepříjemné pachy se tak snadno nevytvářejí a oblečení lze nosit delší dobu bez nutnosti praní. Drobným, ale důležitým prvkem je také použití reflexních vložek. Tyto detaily umožňují zvýšit viditelnost běžce po setmění a ovlivnit tak jeho bezpečnost.

Dámské běžecké šortky přenášejí design do sportovního oblečení

Ačkoli se pánské a dámské běžecké šortky v technických parametrech výrazně neliší, často mají odlišný design. Modely určené pro ženy se obvykle dodávají v několika barevných variantách. Ženy si samozřejmě mohou vybrat tlumenější a minimalistické verze, ale stále více značek nabízí modely s modernějším designem. Návrháři kombinují kontrastní barvy a používají poutavé vzory. Některé značky nabízejí také hybrid šortek a sukně. Tento střih je skvělým způsobem, jak vypadat originálně, aniž byste museli slevit ze svého pohodlí.

Dámské běžecké šortky v široké nabídce internetového obchodu

Jak vidíte, očekávání od dámských běžeckých šortek lze naplnit na mnoha úrovních. Možnost vybrat si z mnoha návrhů dává online obchod 8a.cz. V pohodlí domova a beze spěchu se můžete seznámit s výrobky různých značek. Atraktivní ceny, výhodné akce a rychlé dodání jsou dalšími argumenty pro využití této formy nákupu na dálku. Dlouhé šortky, krátké šortky, vypasované šortky nebo šortky volnějšího střihu? Nebo snad hybridní kombinace funkčních šortek a okouzlující sukně? Mezi stovkami výrobků známých značek najdete všechny funkční střihy.