top

Dámské mikiny na běhání

Dámské mikiny na běhání jsou kategorií oblečení ideální pro milovníky trailového běhu. Tyto modely poskytují tepelný komfort a zároveň zajišťují prodyšnost. Mají také moderní design.
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
  1. -40%
    Dámská mikina Maloja Blaumeise - rosewood

    wish list

  2. -36%
    Dámská mikina Maloja Blaumeise - night sky

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské běžecké mikiny - zateplení a prodyšnost

Tento kus oblečení se skvěle hodí pro chladnější dny, kdy plánujete běžecký trénink. Dámské běžecké mikiny se vyznačují různými způsoby ochrany před chladem. Široká nabídka obchodu zahrnuje modely pro mírné teploty i chladnější počasí. Jsou vyrobeny z materiálů různých hmotností. Návrháři vybírají například vlákna Polartec®. Dobře chrání před chladem, takže můžete pohodlně provádět běžecký trénink. Sortiment zahrnuje také běžecké mikiny vyrobené z polyamidu ve směsi s polypropylenem. Všechny tyto materiály zajišťují kromě izolace proti chladu také prodyšnost. Při tak intenzivní námaze, jako je běh, dochází ke zvýšenému pocení. Vlákna mikiny odvádějí vlhkost od pokožky, což znamená, že si kolem ní budete moci dlouho užívat příjemné klima.

Dámské běžecké mikiny mají ten správný design

Funkčnost tohoto oděvu ovlivňuje mnoho faktorů. Jedním z nich je jistě nízká hmotnost. Dámské běžecké mikiny jsou navrženy tak, aby byly lehké. Díky tomu se jejich oblékaním nemusíte obávat nadměrné zátěže, která by měla negativní dopad na schopnost rychlého pohybu. Nízká hmotnost a malé rozměry ve složeném stavu usnadňují také jejich přepravu. Do běžeckého batohu se vám tak snadno vejde střední vrstva. Dámské mikiny navíc často pomaleji absorbují nepříjemné pachy. Návrháři je obohacují speciálními povlaky, které omezují množení bakterií. Vaše oblíbená mikina tak zůstane déle příjemně svěží. Mnoho modelů je vybaveno zipem pro rychlé větrání. Jednoduše ji rozepněte, abyste dovnitř pustili čerstvý vzduch a snížili pocit přehřátí při běhu.

Dámské běžecké mikiny - pohodlí

Z důvodu svého účelu musí střední vrstva používaná při běhu zajišťovat volnost pohybu. Modely špičkových značek, které jsou v naší nabídce, jsou v této oblasti dokonalé. Mají střih, který optimálně padne ženské postavě. Kromě toho jsou dostatečně pružné, což je často výsledkem doplnění materiálového složení elastanem. Díky tomu se mikiny přizpůsobují pohybu uživatele a neomezují ho. To pozitivně ovlivňuje úroveň pohodlí při běžeckých výzvách. Dámské běžecké mikiny jsou také z vláken příjemných na dotek. Celkově jsou příjemné pro pokožku a minimalizují možnost podráždění kůže. Během další čtvrthodiny běhu si tak budete moci dopřát vysokou úroveň pohodlí. Návrháři také stále častěji používají ploché švy nebo snižují počet švů, aby celý oděv pohodlně seděl na těle a netlačil.

Dámské běžecké mikiny - moderní trendy

Technické aspekty, jako je lehkost a prodyšnost, samozřejmě hrají při výběru správné mikiny velkou roli. Důležitá je však také vizuální stránka. Proto mají dámské běžecké mikiny také zajímavý design. Některé z nich jsou tradiční modely v klasických barvách. Jiné jsou založeny na zajímavých barevných kombinacích. Detaily, jako jsou zipy nebo prošívání, jsou odlišeny svou povrchovou úpravou, aby dodaly celku originální akcent. Modely také často používají zajímavě zakomponované logo výrobce a reflexní prvky. Ty zlepší vaši viditelnost při návratu z tréninku po západu slunce. Abyste si užili maximálně funkční běžecký outfit, vyberte si také správné kalhoty a trička.