top

Lezecké boty Scarpa Mago - black

3 224 Kč 4 479 Kč
-28% levněji
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Lezečky Scarpa Mago jsou modelem italského výrobce určeným pro pokročilé lezce, kteří si cení solidní kvality zpracování. Jsou ideální pro náročné, sportovní trasy a ani ty nejmenší schody pro ně nepředstavují problém.

Scarpa mago je poměrně "agresivní", asymetrický model. Jsou vybaveny řadou technologií, díky nimž jsou při zdolávání horolezeckých výzev ještě efektivnější. Systém X-tension a podpěra TPS v přední části podporují práci nohou na mikrostupních.

Svršek je vyroben z kombinace přírodních a syntetických materiálů, které zajišťují pohodlí a odolnost proti nadměrnému roztažení. V přední části chodidla najdete vysoce umístěný panel z tenké gumy, který usnadňuje zavazování. Rezignace na švy v této části zvyšuje pohodlí při nošení a zabraňuje nepříjemnému tlaku a podráždění. Pružná pata se dokonale přizpůsobí anatomii chodidla a díky propracované konstrukci zůstává opravdu účinná při zavazování. Asymetricky vedené tkaničky dokonale přizpůsobí napnutí boty vašim potřebám. Přední část podrážky tvoří spolehlivá, super přilnavá podešev Vibram® XS GRIP 2 o tloušťce 3,5 mm. Scarpa Mago jsou ručně šité v Itálii. Jsou propracované do nejmenších detailů, specializované na špičkové lezení a představují měřítko pro specializovanou skalní obuv.

Boty Scarpa Mago - klíčové vlastnosti:

  • Určeno pro pokročilé sportovní lezce k vedení v přírodní skále;
  • Agresivně asymetrický a směrem dolů prohnutý;
  • Měkká a s dokonalým rockovým feelingem;
  • Značka Power Connection zajišťuje přenos energie z prstů na patu a umožňuje maximální volnost pohybu;
  • Podpatek je bohatě zajištěn gumou;
  • Svršek z mikrovlákna bez klasického jazyka
  • Je vybavena asymetrickým systémem vázání;
  • Přední strana je pokryta gumou s velmi dobrou přilnavostí;
  • Mezipodešev o něco silnější než u modelu Drago s deskou TPS;
  • Pryž Vibram® XS GRIP 2 pro vynikající tření.
Technologie
Ano

Vibram® XS GRIP 2
Vibram XS GRIP 2 představuje přirozený vývoj osvědčené gumové směsi XS GRIP. Používá ji mnoho vítězů světových šampionátů v buldozingu a poskytuje znatelně lepší přilnavost s dávkou tvrdosti ideální pro mírné hranění a držení na zaoblených svazích. Je to soutěžní guma, která představuje čistou viskozitu - sen pro silně převýšené cesty. Důležité je, že si zachovává stálý výkon v širokém teplotním spektru. Vibram XS GRIP2 se doporučuje pro situace, které vyžadují maximální přilnavost.

Ano

Scarpa M50 / M70 Rubber
M50 je nejměkčí a nejjemnější směs pryže používaná v řadě lezeček Scarpa. Nejlépe se přizpůsobuje přirozeným křivkám a anatomii chodidla. Najdete ji na strategicky důležitých místech kolem svršku boty, obvykle jako prvek, který překrývá prsty a usnadňuje jejich zaháknutí. Na druhou stranu je pryž M70 o něco silnější a více "izoluje", takže je vynikajícím materiálem pro výstupky.

Ano

Scarpa PAF System
PAF (Pressure Absorbing Fit) je inovativní systém paty, který podporuje napínací systém a zvyšuje přilnavost paty. Agresivně napnutá guma napínacího systému DTS je přerušena za patou (pásky se spojují, ale nakonec se nespojují), aby se eliminoval tlak na Achillovu šlachu. Místo toho jsou integrovány s měkčí gumou, která funguje jako můstek a umožňuje plné přizpůsobení přirozenému anatomickému tvaru paty. Otvory na straně paty označují použité napětí, které se pohybuje mezi 1 otvorem pro lehké napětí, 2 otvory pro střední napětí a 3 otvory pro silné napětí.

Ano

Scarpa TPS
TPS (Toe Power Support) je trojrozměrně tvarovaná vložka umístěná pod přední částí chodidla lezeckých bot Scarpa. Dodává této zóně požadovaný tvar, ale také poskytuje oporu při silném tlaku prstů a přesném umístění přední části chodidla na malých schodech a hranách. TPS se během třecí polohy boty prodlužuje, takže neomezuje tento typ pohybu, a také pomáhá zvětšit styčnou plochu podrážky se skálou.

Ano

Scarpa X-Tension System
Systém X-Tension zvyšuje pevnost prstů tím, že podporuje klenbu a přední část chodidla. Gumový napínák ve tvaru písmene X, umístěný mezi přední částí chodidla a patou, pomáhá udržovat agresivní úhel ohybu podrážky jako nejoptimálnější polohu chodidla při práci na malých krocích a mikrohranách.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 70077-000/1
Pohlaví Unisex
Využití Lezení / Bouldering
Kolekce výrobce Scarpa Climbing
Druh lezení Umělá stěna
Úroveň pokročilosti Pro pokročilé a profesionály
Asymetrie Velká
Šířka svršku Boty na vysoký nárt (Narrow / Slim Fit)
Materiál svršku obuvi Syntetická kůže (mikrovlákno)
Základní materiál Mikrovlákno
Vycpávka Chybí
Vegan Chybí údaje
Systém uzavírání obuvi Klasické zavazování
Úroveň tuhosti 3 (na stupnici 1-5) - středně tuhá lezecká obuv,
Vibram® XS GRIP 2 Ano
Scarpa M50 / M70 Rubber Ano
Scarpa PAF System Ano
Scarpa TPS Ano
Scarpa X-Tension System Ano

Scarpa Mago - Hodnocení zákazníků

0.0