top

Samsonite

Samsonite je značka dobře známá všem milovníkům cestování. Specializuje se na stylové, odolné a funkční kufry, batohy a tašky. Ať už se chystáte na služební cestu nebo na dovolenou s rodinou, správný kufr Samsonite ochrání všechna vaše zavazadla během cesty.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Batohy, tašky a kufry Samsonite na každou cestu

Tato světová značka je jedním z největších výrobců kufrů, batohů, tašek a dalšího cestovního vybavení. Známé logo je pro mnoho lidí synonymem špičkové kvality a jedinečného stylu. Kufry Samsonite se vyrábějí v mnoha stylech a barvách, takže si každý snadno vybere ten správný model. Velké kufry jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Menší kabinové kufry s moderním designem se skvěle hodí na služební cesty i krátké víkendové výlety. Batohy Samsonite s ochranou proti krádeži jsou ideální na cesty do exotických destinací. V taškách přes rameno a taškách na notebook budete mít vše denně po ruce. Ať už si vyberete jakýkoli model, můžete si být jisti, že specialisté společnosti Samsonite udělali maximum pro zajištění maximální přesnosti, dlouhé životnosti a dokonalého designu.

Historie značky Samsonite

Společnost založil již v roce 1910 Jesse Shwayder. V té době si jen málokdo mohl dovolit cestovat. Cestování na vlastní pěst bylo jedinečným zážitkem a vyžadovalo správné příslušenství. Kufry byly nepostradatelnou součástí výbavy každého cestovatele. Značka Samsonite, která byla v takové době založena, musela svým zákazníkům poskytovat výrobky nejvyšší kvality, protože jen takové výrobky mohli uznávat. Tak vznikly první kufry Samsonite, které byly zdokonaleny do nejmenšího detailu. Kombinovaly pevnou konstrukci, nezbytnou při překládání a přepravě zavazadel, módní styl a dokonalé detaily. Díky tomuto přístupu se rodinný podnik začal rychle rozvíjet. Ve 20. století se turistika stala dostupná téměř pro každého. Spolu s měnícími se potřebami cestovatelů se měnily i kufry Samsonite, které udávaly na trhu zcela nové trendy. Co se však nezměnilo, je bezpochyby vynikající kvalita výrobků. Dodnes je tato značka synonymem vynikajícího vybavení pro náročné cestovatele.

Prvním výrobkem Samsonite byla dřevěná truhla s kováním. Tento klasický model se rychle stal běžnou součástí železničních stanic po celém světě. Reklama tvrdila, že je dostatečně pevná, aby se na ní dalo stát. V roce 1941 byly vyvinuty kufry Streamlite™. Jednalo se o první modely s mnohem lehčí konstrukcí při zachování nadprůměrné pevnosti. V roce 1958 byl na trh uveden kufr Samsonite Silhouette, který určil zcela nové trendy v cestovním průmyslu. Všechny komponenty byly ukryty v jednoduchém, ale elegantním pouzdře. V následujících letech se zavazadla dále vyvíjela. V roce 1974 se objevil první kufr Samosnite na kolečkách. Tento malý doplněk zcela změnil mobilitu cestujících na letištích a nádražích. Každý se nyní může rychle pohybovat i s většími zavazadly. Značka také jako první přišla s nápadem kombinovat pevné pouzdro se zipem. První modely Ziplite™ si rychle oblíbilo mnoho cestovatelů. Značka také čelí výzvám dnešní doby. Její sortiment zahrnuje kolekci ECO, jejíž modely jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Hlavní cíle značky Všechny výrobky

Samsonite jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely co nejdéle. Kufry, batohy a tašky Samsonite využívají pouze osvědčené komponenty a vysoce kvalitní a odolné materiály, které vydrží tisíce kilometrů. Značka také usilovně pracuje na snižování své uhlíkové stopy. Optimalizace dodavatelského řetězce a hledání nových materiálů, které ve výrobním procesu vyžadují méně energie, pomáhá výrazně snížit uhlíkovou stopu. V roce 2018 značka představila ekologický materiál Recyclex® ve vybraných výrobcích. Je vyroben ze 100% recyklovaných PET lahví. Láhve, které by jinak skončily na skládce, jsou tak recyklovány na plnohodnotné, vysoce kvalitní a ekologické kufry Samsonite. Pracovní podmínky jsou v hierarchii hodnot značky stále na velmi vysokém místě. Speciální antidiskriminační programy zaručují odpovídající pracovní a platové podmínky, a to nejen v řídícím týmu, ale především na výrobních pozicích.

Kufry Samsonite a další si můžete zakoupit na 8a.cz!

Nabízíme široký výběr produktů této renomované značky. Naše nabídka samozřejmě musela zahrnovat kufry Samsonite. Mezi nimi vynikají velmi velké cestovní modely, které jsou ideální pro delší cesty. Pokud často cestujete na letiště nebo nádraží a zpět, je nejlepší zvolit kufry na kolečkách, které umožňují velkou mobilitu. Na víkendové výlety stačí malé příruční kufry Samsonite. Jsou ideální pro nízkonákladové letecké společnosti, kde jsou rozměry zavazadel přísně omezeny. Batohy Samsonite s ochranou proti krádeži jsou ideální i na cesty. Ty chrání obsah před zloději. Ať už jste cestovatel, chystáte se na dovolenou, nebo jen potřebujete funkční tašku, výrobky Samsonite tento úkol splní.