top
Varšava - Batorego Varšava - BurakowskaHliviceKatovice

8A.PL – obchod s turistickým zbožím
Varšava

Adresa

Stefana Batorego 39

02-591Varšava

Polsko

Otevírací doba

Pondělí11:00 - 20:00

Úterý11:00 - 20:00

Středa11:00 - 20:00

Čtvrtek11:00 - 20:00

Pátek11:00 - 20:00

Sobota9:00 - 18:00

Nedělezavřeno

Mimořádná otevírací doba

Outdoorový obchod
Varšava

Outdoorový obchod ve Warszawě

Outdoorový obchod
Varšava

8a.pl – přímo uprostřed
hlavního města
Co kdybyste všechno hodili za hlavu a vyrazili do Jeseníků….nebo třeba do Tater, nebo ještě dál - do Alp nebo Himaláje? Pokud máte ambiciózní trekové a horolezecké cíle, tak určitě nezapomeňte začít od návštěvy 8a.pl ve Varszawě! S námi uděláte první krok Vašeho životního dobrodružství. Zastavte se a otestujte si turistické batohy, čelovky nebo si vyzkoušejte lezeckou nebo nástupovou obuv. Již více než 20 let radíme fanouškům outdooru a turistiky, kteří si neví rady s výběrem vhodného vybavení, bot nebo oblečení. Čekáme i na Vás!

Obchod s lezeckým vybavením - Varšava

Pokud se chystáte na lezeckou stěnu, tak to určitě vezměte přes 8a.pl. Pokud na skály, tak určitě s povinnou zastávkou na ulici Batorego 39 (bývalý Alpinsklep). Ve Varszawě lepší místo nenajdete! Máme lezecké vybavení nejlepších značek za ty nejlepší ceny. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných lezeckých bot, doplníme magnesium, najdeme Vám pohodlné přilby a postroje, které Vám budou nejlépe sedět. K tomu všemu Vám doporučíme lezecké expresky a tenké lano, které Vám jako dovolený doping pomůžou dosáhnout na další kolík. Máme vše – karabiny, jistící pomůcky, lezecké kalhoty!

Obchod s lezeckým vybavením - Varšava

Obchod s vybavením pro turistiku a kempování

Jste milovníky pěší turistiky, kteří brázdí cestičky a hledají vytoužený klid, ticho a pohodu? Máme pro Vás vynikající turistické vybavení, které Vám pomůže strávit den daleko od shonu velkoměsta a rušných uliček. Najdete zde pohodlné batohy, skládací trekové hole, dokonale izolované termosky na horký čaj nebo termohrnky na studené nápoje. Abyste se večer nemuseli vracet, pořiďte si stan, přístřešek, hamaku, teplý spacák a karimatku. U nás v 8a.pl najdete vše, co budete na kempování potřebovat..

Turistický obchod - Varšava

Horolezecký obchod

Vysokohorské podmínky, nízká teplota, velké vzdálenosti a těžký terén – láká Vás to? Pro ty z Vás, kteří míří opravdu vysoko a jejich cílem je Kavkaz, Himaláj, Pamír nebo Alaska, máme vybavení opravdu té nejvyšší kvality. Své vysokohorské dobrodružství začněte výletem pro horolezecké vybavení do 8a.pl v Mokotowě ve Varszawě. Najdete zde nejen mačky a cepíny (nebo lépe kompletní horolezecké vybavení), ale také nejteplejší péřové bundy, palcové rukavice, rukavice s membránou, GORE-TEXové oblečení, expediční boty, ochranné brýle – zkrátka vše, co Vám pomůže dostat se bezpečně do cíle a pak se i vrátit zpět domů.

Horolezecký obchod - Varšava

Trekové boty

Vaše boty jsou něco jako očití svědci Vašich cest. Nechte je, ať Vás doprovází, pomáhají Vám a chrání; hlavně, ať Vám v terénu nedělají problémy! Soustředíme se na nejkvalitnější značky vyrábějící boty do hor. V 8a.pl najdete vysoké trekové boty, nízké turistické boty ale i moderní nástupovou obuv (nízkou i vysokou – tzv. pohorky). Jsme zde pro Vás – zastavte se si boty vyzkoušet, porovnat různé modely a zvolit ty, ve kterých budete chtít dojít až na konec světa. Nejvýše položený konec světa!

Trekové boty  Varšava

Outdoor v ulicích

Objevte naši lifestylovou kolekci pro ženy a muže, kteří oceňují nejvyšší kvalitu horských značek - specialistů na oblečení, kteří využívají nejnovější izolační technologie, ochranu proti vodě a efektivní odvod vlhkosti. Najdete zde spolehlivé parky a bundy do deště, ideálně střižené péřové bundy, péřové kabáty s kapucí a kožichem, GORE-TEXové boty ale také batohy, které jsou nejen designové, ale také pohodlné, odolné a napomáhající správnému držení těla. Zastavte se pro legendárního Kanken’a, batoh na notebook The North Face, plechovou láhev na vodu nebo barevnou ledvinku Patagonia. Lifestylové výrobky outdoorových značek to je mix tradice a moderny.

Oblečení na hory do města

Obchod pro běžce - Varšava

BĚŽTE na setkání s přírodou! První zastávka po cestě na hory – Mokotowské Pole. Pomůžeme Vám s výběrem trailové obuvi, pohodlných ponožek na běhání a funkčních kompresních návleků na lýtka. U nás nechybí ani nejlepší vesty na běhání, soft flasky a skládací hole, které Vám nedovolí při maratónu v horách nebo ULTRA maratónu zůstat pozadu – ani za Vašimi cíli, ani jinými účastníky běhu. 8a.pl to je varšavský obchod pro horské běžce – pokud hledáte boty s dokonalou přilnavostí, vhodné do bláta, na skály nebo štěrkovou cestu – ZVEME VÁS!

Obchod pro běžce - Varšava