top

Funkční mikiny Brubeck

Termo mikiny Brubeck ® jsou navrženy tak, aby vám poskytly tepelný komfort na horách, ať už se věnujete jakémukoli sportu. Rychle schnou, umožňují pokožce dýchat a jsou bakteriostatické.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Široká nabídka termoaktivních mikin Brubeck

Značka Brubeck je bezpochyby nejznámější pro své termoaktivní oblečení. Jak mikiny, tak termoaktivní legíny Brubeck, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, což z nich činí ideální volbu pro nejnáročnější turisty. Pokud máte rádi zimní turistiku, trekking nebo lyžování, určitě si v nabídce společnosti vyberete.Termální mikiny Brubeck jsou vyrobeny ze syntetických i přírodních materiálů, přičemž některé modely kombinují nejlepší vlastnosti obou typů vláken. Proto se vyplatí vybírat novou mikinu podle jejích vlastností a hmotnosti, aby nám poskytovala maximální pohodlí. Díky důrazu na detail je naše pokožka chráněna před odřením a podrážděním. Díky anatomickým střihům a přídavkům elastických vláken jsou termoaktivní halenky Brubeck výjimečně pohodlné a neomezují nás v pohybu. Kolekce značky se skládá jak z klasicky vypadajících modelů, tak z odvážných návrhů s potisky. Nabídka zahrnuje pánské i dámské termoaktivní mikiny Brubeck.

Syntetické, merino, nebo snad směs obou typů vláken?

Výběr správné termoaktivní mikiny je pro naše pohodlí velmi důležitý. Právě od materiálového složení bychom měli začít vybírat naši novou mikinu! Proč? Každý model má totiž trochu jiné vlastnosti. Termoaktivní mikiny Brubeck vyrobené ze syntetických vláken budou mimořádně odolné a snadno se udržují. Kromě toho poskytnou ochranu před chladem a jejich rychleschnoucí vlastnosti zajistí, že naše pokožka zůstane suchá i při největší námaze. Na druhou stranu modely vyrobené převážně z merino vlny mají vynikající termoaktivní vlastnosti. Právě díky nim nás mikina ochrání před ochlazením i přehřátím těla. Kromě toho termoaktivní mikiny Brubeck s merinem budou antibakteriální. Díky tomu zůstanou déle čerstvé. V nabídce značky najdete také modely, které kombinují nejlepší vlastnosti obou vláken, což je činí neuvěřitelně univerzálními. Dalším prvkem, kterému je třeba věnovat pozornost, je hmotnost tkaniny. Dobře zvolený model vám zaručí pohodlí za všech podmínek!