top

Trekingové hole Fizan

Trekingové hole Fizan mají italský design, precizní zpracování a vysoce kvalitní materiály. Nabízíme široký výběr trekingových holí této renomované značky. Jsou ideální volbou pro horské výlety a expedice.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové hole Fizan - vynikající zpracování pro každého

Značka Fizan je výrobce, který má ve své nabídce produkty pro milovníky outdoorových aktivit. Do jejího portfolia patří nejen trekingové hole, ale také modely určené pro nordic walking a dokonce i turistické hole. Co mají všechny produkty společného? Velmi kvalitní zpracování. Trekingové hole Fizan jsou vyrobeny z pokročilých materiálů, které jim umožňují zachovat nízkou hmotnost a vysokou tuhost. Ergonomické provedení se osvědčí i v náročnějším terénu a umožní vám ulevit kloubům při zdolávání horských tras.

Lehká konstrukce z vysoce kvalitních materiálů

Trekingové hole Fizan jsou modely pro začátečníky i pokročilejší uživatele. Většina z nich je vyrobena z hliník 7075, který se vyznačuje nízkou hmotností a vynikající tuhostí. Díky tomu jsou horské lyže Fizan pevné a lehké, což nám umožňuje udržet stabilitu v obtížnějších oblastech na stezkách. Uzamykací systém může být v závislosti na modelu bud vnitřní (kroucený), nebo vnější. Tyče lze snadno nastavit na naši výšku a jejich robustní konstrukce bude užitečná i pro těžší uživatele. Trekingové hole Fizan lze přizpůsobit pro turistické trasy i do lehčího terénu. Hole Fizan Nordic Walking jsou vybaveny speciálními rukavicemi a kryty na karbidové hroty, které umožňují pohodlné používání na zpevněném povrchu. Modely jsou vybaveny ergonomickými rukojeťmi ze syntetických materiálů a korku. Široká poutka na zápěstí jsou vyrobena z rychleschnoucích materiálů.

Podívejte se na nabídku trekingových holí Fizan v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě si každý najde ideální lyže Fizan pro sebe. Nasazení správného modelu nám umožní zachovat maximální pohodlí na každém kilometru trasy. Kombinace kvalitního zpracování, příznivé ceny a praktičnosti je zárukou spokojenosti s trekingovými holemi Fizan Pokud tedy potřebujete nové hole, vyplatí se podívat se na nabídku tohoto známého a uznávaného výrobce. Vysoká kvalita zpracování zajistí, že vám nový model bude dlouho sloužit.