top

Fizan

Fizan je jedním z předních výrobců trekových a lyžařských holí. Kvůli vysokým standardům zpracování a trvanlivosti jsou produkty Fizan vyráběny v továrnách v Itálii.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové hole Fizan - neocenitelný pomocník na túře

Trekingové hole jsou mezi turisty i zkušenými milovníky hor stále oblíbenější. Hodí se jak na kratší jednodenní výlety, tak na dlouhé několikatýdenní treky. Hole jsou skvělým pomocníkem při udržování rovnováhy na nerovných stezkách a cestách. Jejich roli oceníte zejména při cestování s větším batohem. Umožňují do značné míry snížit zatížení páteře a část zátěže se přenáší na ramena. Turistické hole jsou proto oblíbené zejména u milovníků trekkingu a poskytují neocenitelnou oporu na delších trasách. Efektivní používání holí Fizan vám také umožní zvýšit tempo ve stoupáních, takže se do cíle dostanete rychleji a efektivněji. Díky možnosti nastavení délky lze většinu holí dokonale přizpůsobit procházenému terénu. Při chůzi do kopce je můžete zkrátit a při překonávání svahu můžete nastavit různou délku pravé a levé hole, abyste při chůzi ještě lépe udržovali rovnováhu.

Široká nabídka trekingových holí Fizan

Tak zkušený výrobce má ve své nabídce mnoho modelů holí, díky nimž nebude mít žádný uživatel problém najít ty, které dokonale odpovídají jeho potřebám. Základní modely jsou ideální pro kratší cesty. Použitý hliník zaručuje odpovídající trvanlivost. Profilované rukojeti a široké popruhy poskytují nejen pohodlí, ale také maximální oporu. Pokročilejší modely se vyznačují nižší hmotností a vyšší odolností. V nabídce značky nechybí ani ultralehké karbonové hole. Společnost Fizan v nich použila karbonová vlákna, což se projevilo v požadované tuhosti a extrémně nízké hmotnosti. Spolehlivost tyčí na stezce je často dána mechanismem, který blokuje jejich výšku. V tomto ohledu se návrháři italského výrobce spoléhají na dvě v praxi osvědčená řešení. Vnitřní kroucené zámky i vnější mechanismus s přezkou zaručují bezpečné nastavení výšky holí během túry.