top

Softshellové bundy Arcteryx

Softshellové bundy ARCTERYX® jsou větruodolné modely vytvořené pro vysokohorské specialisty, kteří si cení střihu, přesnosti a funkčnosti. Podívejte se na softshellové bundy s membránou nebo bez ní: tužší a teplejší bundy řady MX (Mixed Weather) nebo lehké a ještě více odvádějící vlhkost kolekce LT (Lightweight).
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Arcteryx softshellové bundy - do větrných podmínek

Hledáte svrchní oblečení do hor, které vám umožní udržet optimální tělesnou teplotu? Potřebujete ochranu před chladivým větrem? Pak softshell od Arcteryx! Tento renomovaný kanadský výrobce nabízí celou řadu softshellových bund, klasických i větruodolných. Nejvyšší kvalita zaručuje, že vámi vybraná softshellová bunda Arcteryx bude základem vašeho horského šatníku. Nejenže poskytuje ochranu před větrem, ale je také extrémně prodyšný! Proto je ideální pro aktivity v horách. Vaše pokožka zůstane suchá a vy si budete užívat dlouhotrvající pocit pohodlí.

Jaký softshell by pro mě byl nejlepší?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověd. Softshellové bundy Arcteryx se dělí do tří kategorií: klasické, hybridní a membránové. Klasické boty nemají membránu, takže poskytují nejvyšší možnou prodyšnost a jsou ideální pro fyzicky náročné aktivity. Pokud tedy běháte nebo chodíte po horách rychlostí blesku, jsou modely z naší patentované tkaniny Fortius™ ideální volbou. Pokud však chcete být zcela odolní proti větru, vyplatí se zvolit model vybavený membránou. Ten bude konstrukčně podobnější hardshellovému oblečení. Použitá membrána zajistí úplnou větruvzdornost konstrukce a umožní zvýšenou ochranu proti srážkám. Je však třeba mít na paměti, že softshellové bundy Arcteryx, které nemají utěsněné švy, to dříve či později vzdají a nasáknou vodou, takže se vyplatí mít s sebou v batohu typické oblečení do deště. Dalším důležitým faktorem při výběru softshellu je jeho tloušťka. Tenčí konstrukce se osvědčí v létě a při maximální námaze, zatímco pro statičtější aktivity a přechodná období se vyplatí sáhnout po silnějších modelech!

Arcteryx softshellové bundy v nabídce obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete řadu softshellových bund Arcteryx. Bez ohledu na jejich účel oceníte vyspělou konstrukci v kombinaci s minimalistickým designem. Mnoho modelů je vybaveno kapucí, která vám umožní chránit si hlavu před poryvy větru. Některé z nich jsou kompatibilní s horolezeckými a lyžařskými přilbami. Kolekci tvoří pánské i dámské softshellové bundy Arcteryx! V nabídce kanadského výrobce si tak vybere každý. Softshellové bundy Arcteryx zaručují maximální ochranu před větrem a rozmarným horským počasím při jakékoli aktivitě!