top

Scarpa Trekové boty

Trekingové boty Scarpa jsou skvělé na horské stezky. Tato dobře vyvinutá obuv nabízí vysokou stabilitu, přilnavost a pohodlí při překonávání terénních cest.
Zobrazení Mřížka Seznam

41 výrobky

na stránce
 1. -43%
  Trekové boty Scarpa Rush Polar GTX - dark anthracite

  wish list

 2. -10%
  Trekové boty Scarpa Zodiac Plus GTX - shark/orange

  wish list

 3. -10%
  Trekové boty Scarpa Marmolada Pro HD - lake blue/lime

  wish list

 4. -10%
  Trekové boty Scarpa Kinesis Pro GTX - ebony

  wish list

 5. -10%
  Trekové boty Scarpa Kailash Trek GTX - shark/grey

  wish list

 6. -10%
  Nástupové boty Scarpa Zodiac GTX - shark/orange

  wish list

 7. -10%
  Trekové boty Scarpa Terra GTX dámské - dark brown

  wish list

 8. -10%
  Dámské boty Scarpa ZG Trek GTX - nile blue/grey

  wish list

 9. -41%
  Boty Scarpa ZG Pro GTX - dark coffee/rust

  wish list

 10. -10%
  Trekové boty Scarpa ZG Trek GTX - ottanio/gray

  wish list

 11. -10%
  Trekové boty Scarpa SL Active - bordeaux

  wish list

 12. -30%
  Dámské nástupové boty Scarpa Zodiac - icefall

  wish list

 13. -10%
  Nástupové boty Scarpa Zodiac - lake blue

  wish list

 14. -10%
  Nástupové boty Scarpa Zodiac - tonic

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

41 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové boty Scarpa - ideální pro mnoho aktivit

Značka nabízí mimořádně široký sortiment obuvi pro všechny milovníky horských aktivit. Od lehkých bot do lehčího terénu a pro každodenní použití až po vysokohorské boty Scarpa, které jsou ideální pro nejvyšší vrcholy. Nejširší skupinou jsou jistě trekové boty Scarpa. Jedná se o mimořádně univerzální obuv, která je ideální na túry a horské výpravy s batohem i bez něj. Kombinují vysokou odolnost svršku, podrážku s velmi dobrou přilnavostí a pohodlí. Díky tomu jsou ideální na dlouhé túry.

Trekingové boty Scarpa - vysoké a nízké modely

Mezi trekingovou obuví můžeme snadno rozlišit několik typů bot, které se liší jak konstrukcí, tak účelem. Mezi nejklasičtější trekové modely patří boty s vysokým svrškem z kůže. Při pohybu v náročném terénu s velkým batohem je nesmírně důležitá bezpečná opora kotníku. Snižuje riziko podvrtnutí kotníku a zajišťuje větší stabilitu na stezce. Vysoké trekové boty Scarpa se navíc vyznačují robustní konstrukcí. Svršek je často vybaven dalšími výztuhami, což se projevuje vysokou odolností obuvi, která se musí osvědčit v náročném terénu. Boty tohoto typu vydrží stovky kilometrů na kamenitých a skalnatých stezkách. Podle svého vkusu si můžete vybrat model s klasičtějším designem, který připomíná tradiční trekingovou obuv, nebo s modernějším vzhledem. V nabídce jsou také nízké trekové boty Scarpa. Polobotky jsou skvělou volbou v teplejší části roku. Rozhodně se jedná o lehčí obuv, která nabízí zvýšenou ventilaci nohou a poskytuje ještě větší volnost. Mezi lehkými trekovými botami rozhodně vynikají Scarpa nástupové boty. Zaručují vynikající cit pro terén a maximální přesnost při zdolávání nejnáročnějších úseků stezek. Tyto lezecké boty jsou také preferovanou volbou pro cesty via ferrata.

Scarpa - trekové boty, které si můžete koupit na adrese 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký sortiment trekových bot značky Scarpa pro všechna roční období. Membrána GORE-TEX® použitá v mnoha modelech poskytuje plnou ochranu proti vodě. Membrána GORE-TEX® nabízí plnou nepromokavost, takže se jedná o univerzální obuv, která zvládne širokou škálu povětrnostních podmínek. Poskytuje vynikající ochranu proti vniknutí vody dovnitř a zároveň zachovává prodyšnost, takže vodní páry mohou unikat. Trekingové boty Scarpa GORE-TEX® se nejčastěji volí pro přechodná období a zimu. Je to také velmi univerzální volba celoroční trekové obuvi, která vám umožní vyrazit na trasu za každého počasí.