top

Scarpa Horolezecké boty

Horolezecké boty Scarpa jsou propracované modely určené ke zdolávání nejvyšších vrcholů. Zateplená horská obuv na mačky je při horolezectví nutností.
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
 1. -35%
  Pánské boty Scarpa Triolet GTX - tonic

  wish list

 2. -25%
  Vysokohorské boty Scarpa Phantom 6000 HD - black/orange

  wish list

 3. -10%
  Vysokohorská obuv Scarpa Charmoz HD - shark/orange

  wish list

 4. -33%
  Boty Scarpa Ribelle Tech 2.0 HD - black/orange

  wish list

 5. -34%
  Horolezecké boty Scarpa Mont Blanc GTX - lake blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
Vymazat

Scarpa - horské boty pro profesionály i mimo ně

Vysokohorská obuv je výjimečný model, který se musí vyznačovat nadprůměrnou spolehlivostí a měl by dokonale chránit nohy před nepříznivými povětrnostními podmínkami. V našem obchodě nabízíme vysokohorské boty Scarpa, které tyto předpoklady dokonale splňují. Díky modernímu přístupu značky k designu horské obuvi dostáváme výrobek nejvyšší úrovně zpracování. Nejnovější materiály a technická řešení se promítají do vynikající použitelnosti při horských expedicích a výstupech. Alpské boty Scarpa jsou také fantasticky vypadající a vysoce spolehlivé, takže se na ně můžete spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Horské boty Scarpa - různé modely

Mezi obuví určenou pro použití ve vysokých horách můžeme rozlišit několik skupin výrazně odlišné konstrukce. První z nich jsou klasické vysokohorské boty. Jsou ideální pro vysokohorské expedice. Často používají tradiční materiály, jako je přírodní kůže. Spojují v sobě velmi vysokou spolehlivost s vysokou úrovní pohodlí. Ve druhé skupině jsou supermoderní vysokohorské boty Scarpa pro rychlé výstupy na vrcholy. Jedná se o ultralehké konstrukce, u nichž se díky použití specializovaných materiálů podařilo snížit hmotnost na minimum. Nižší a méně tuhý svršek než u klasické horské obuvi zajišťuje větší pohyblivost nohy. Zároveň je podrážka dostatečně tuhá, aby umožnila použití poloautomatických maček. Tyto modely si vybírají ti nejzkušenější horolezci, kteří v horách provádějí rychlé vrcholové výstupy. Třetí skupinou obuvi jsou boty do nejvyšších hor. Jedná se o modely s nadprůměrnou izolací, které jsou vhodné do extrémních podmínek.

Scarpa alpské boty můžete koupit online na adrese 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr vysokohorské obuvi Scarpa. Ať už se chystáte zdolat jakýkoli vrchol, určitě mezi nimi najdete optimální obuv. Od začátečníků až po zkušené lezce - máme pro vás tu správnou botu. A samozřejmě jsou tu boty s membránou GORE-TEX®, která poskytuje dokonalou ochranu proti vodě a sněhu.