top

Pánské merino oblečení

Pánské merino oblečení nabízí vynikající tepelné vlastnosti a materiál příjemný na dotek. Nabízíme širokou škálu triček, mikin a legín pro aktivní muže, kteří hledají kvalitní oblečení z merino vlny.
Zobrazení Mřížka Seznam

484 výrobky

na stránce
  1. -15%
    Merino triko CMP Neil T-Shirt - grey mel/stone

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

484 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské merino oblečení je skvělé pro výkon

Merino vlna má mezi materiály používanými při výrobě outdoorového oblečení významné postavení teprve několik let. Teprve moderní technologie umožnily plně využít fantastické vlastnosti tohoto vlákna. Jaké jsou tedy výhody merino vlny? Nejdůležitější z nich je jistě velmi dobrá tepelná izolace. Pánské oblečení z merina velmi dobře chrání před nízkými teplotami, i když není příliš silné. Díky tomu je ideální pro vrstvení, a to jak jako spodní prádlo, tak jako druhá hřejivá vrstva. Další výhodou tkanin a úpletů z merino vlny je příjemná struktura. Díky specifické struktuře vláken jsou oděvy z ní vyrobené velmi příjemné na dotek, vůbec ne jako z běžné vlny. Díky tomu může merino oblečení, jako jsou trička a mikiny, směle konkurovat svým bavlněným protějškům. Merino vlna má také přirozené vlastnosti, které zabraňují rychlé tvorbě nepříjemných pachů. Díky tomu si můžeme užívat svěžesti svého oblečení mnohem déle. Vlna navíc nabízí dobrou prodyšnost.

Kde je pánské merino oblečení nejvhodnější?

Merino vlna se původně používala především na prádlo a oblečení pro chladnější část roku, a to díky svým izolačním vlastnostem. V současné době je však i díky přidání dalších vláken do složení k dispozici široká škála výrobků, které jsou určeny pro celoroční použití, a to i v horkých letních měsících. Takové výrobky jsou ideální pro rychlé túry s minimem zavazadel nebo pro jízdu na kole. Klasické merino modely jsou často každodenní volbou. Díky tradičnímu střihu a venkovní grafice jsou ideální do práce nebo do školy. V nabídce je obrovské množství zimního merino oblečení pro muže. Patří sem i velmi silné modely určené do nejchladnějších podmínek. Lehčí modely jsou ideální pro skialpinismus a zimní běžecký trénink. Nejpokročilejší řady nabízejí zónovou konstrukci. Místa vystavená chladu jsou dodatečně izolována a ta nejteplejší jsou vybavena účinnějším větráním.

Pánské merino oblečení v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě nabízíme širokou škálu modelů pro všechny milovníky outdoorových a sportovních aktivit i pro každodenní použití. Špičkové značky vyrábějící merino oblečení, jako jsou například Icebreaker nebo SmartWool, se vyznačují inovativními technologiemi a nejkvalitnějšími materiály. Výběrem výrobků od známých výrobců outdoorového oblečení si můžete být jisti, že vám poskytnou výjimečný výkon jak na stezce, tak při každodenním používání. V nabídce 8a.cz najdete také kompletní řadu ženského merino oblečení.

Podívejte se také na:

Pánska merino tricka Pánské merino mikiny Pánské merino rukavice Pánské ponožky merino Pánské merino spodní prádlo