top

Dámské lyžařské rukavice

Dámské lyžařské rukavice byly vytvořeny s ohledem na specifika tohoto typu aktivit. Zajišťují tepelný komfort a také prodyšnost. Vnitřní část rukavic také podporuje pohodlné držení lyžařských holí.
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

  1. -44%
    Rukavice Black Diamond Crew - black

    wish list

  2. -25%
    Rukavice Black Diamond Guide - black

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

Vymazat

Dámské lyžařské rukavice - tepelný komfort

Jedním z nejdůležitějších aspektů jsou izolační vlastnosti rukavic. Výběrem správného modelu si můžete dlouho užívat tepelného komfortu. Dámské lyžařské rukavice, které najdete v našem obchodě, používají různé izolační vrstvy, abyste se při sjezdu necítili prochladlí. Některé modely mají syntetické výplně s dobrými izolačními vlastnostmi. Příkladem může být zateplení Primaloft®, které si získalo srdce mnoha milovníků outdoorových sportů. V rukavicích z něj vyrobených si můžete dopřát nadprůměrnou ochranu před chladem. Některé dámské lyžařské rukavice jsou naopak založeny na přírodním izolačním materiálu v podobě vlny. Toto přírodní vlákno je známé svou dobrou ochranou proti nízkým teplotám. Některé modely vlny mají také termoregulační vlastnosti. Tím se snižuje riziko přehřátí v oblasti rukou. Ať už výrobce zvolí jakýkoli materiál pro ochranu před chladným počasím, musí být zároveň prodyšný. To znamená, že si během své aktivity můžete dlouho užívat příjemné klima v blízkosti pokožky.

Dámské lyžařské rukavice - nejen ochrana před nízkými teplotami

Při lyžování může mít vliv na vaše pohodlí nejen zima. Důležitou roli hraje také vítr. Poryvy větru mohou také vést k prochladnutí. Chcete-li před nimi ochránit své ruce, vyberte si model se softshellovou konstrukcí. Speciální vazba vláken zabraňuje pronikání studeného vzduchu k pokožce, což také zvyšuje pocit tepelného komfortu. Pokud jde o nepromokavost, jsou dámské lyžařské rukavice s membránou ideální volbou. Tento konstrukční prvek nedovoluje molekulám vody proniknout do materiálu. Udržuje je mimo dosah rukou, takže vnitřní strana materiálu zůstává po kontaktu se sněhem suchá. Navíc vysoce kvalitní membrány použité v modelech, které najdete na 8a.cz byly navrženy tak, aby byla zachována prodyšnost.

Praktický design dámských lyžařských rukavic

U lyžařských modelů přikládají návrháři velký význam konstrukci vnitřní části ruky. Textura materiálu je zde specifická, aby zajistila pohodlné uchopení. Díky této konstrukci můžete pohodlně držet tyč lyžařského vleku nebo lyžařské hole. Manžeta je často nastavitelná, takže si rukavici můžete snadno přizpůsobit svému zápěstí. To zajišťuje pohodlí a snižuje možnost úniku tepla. Výhodou dámských lyžařských rukavic je také vnitřní materiál šetrný k pokožce. Tím je zajištěno, že rukavice nedráždí pokožku. V našem obchodě máme mnoho modelů s pěti prsty. Zipy kapes můžete pohodlně rozepnout a vyndat z nich skipas nebo peněženku. Rozsáhlý sortiment obchodu zahrnuje mnoho modelů s různými vizuálními aspekty. Máme dámské lyžařské rukavice v klasické černé barvě i modely založené na harmonické kombinaci barev. Můžete si tedy vybrat rukavice, které se hodí k bundě, čepici a brýlím.