top

Cyklistické brýle Smith

Cyklistické brýle Smith mají vysoce kvalitní čočky a moderní obroučky. V naší nabídce jsou brýle na kolo, které se dobře nosí s helmou i bez ní. Prohlédněte si široký výběr modelů americké značky Smith.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Brýle na kolo Smith pro fanoušky dvou kol

Americká značka Smith je výrobce známý především výrobou lyžařských přileb a brýlí, které jsou ceněny po celém světě. Díky vysoké kvalitě zpracování, mnoha patentovaným technologiím a snaze o dokonalost jsou její výrobky volbou těch nejnáročnějších příznivců outdoorových sportů. Brýle na kolo Smith jsou volbou, která uspokojí všechny uživatele. Kombinace ultralehkých materiálů, promyšleného designu a nekompromisní optiky znamená, že chrání náš zrak nejen před UV zářením, ale také před poraněním očí. Výběr brýlí této značky je navíc mimořádně udržitelný. Proč? Jsou totiž vyrobeny z materiálů, jejichž základem jsou suroviny rostlinného původu!

Moderní technologie pro pohodlné vidění

Cyklistické brýle Smith jsou ideální volbou pro náročné fanoušky a fanynky cyklistiky. Ať už jezdíte na silničním nebo MTB kole, určitě si chcete chránit zrak. Značka Smith používá ve svých konstrukcích pouze nejmodernější optiku. Čočky nejen chrání před škodlivým UV zářením, ale také poskytují vynikající kvalitu obrazu. Zvýšený kontrast zajišťuje roztok ChromaPop™ Díky tomu uvidíte při jízdě mnohem více detailů, což má pozitivní vliv na vaši bezpečnost. Cyklistické brýle Smith jsou také skvělé obroučky, které jsou extrémně lehké. Jsou vyrobeny z polykarbonátu, jsou dostatečně pružné, a proto velmi odolné proti náhodnému poškození. Aby brýle perfektně seděly a nesklouzly z nosu při prvních kapkách potu, jsou opatřeny lepicí vrstvou z plastu.

Podívejte se na cyklistické brýle Smith v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr brýlí z sluneční brýle Smith každý model je zpracován do nejjemnějších detailů a poskytuje vynikající ochranu očí. Nemusíte se tedy obávat oslnění od slunce, větru ani malých kamínků, které by vystřelovaly zpod pneumatik. Brýle jsou unisexové, takže si je každý snadno přizpůsobí tvaru a velikosti svého obličeje.