top

Trekové boty Vibram

Trekingové boty Vibram jsou ideální na horské túry, kdy potřebujete maximální stabilitu a přilnavost. To vám zajistí větší bezpečnost a optimální efektivitu pěší turistiky.
Zobrazení Mřížka Seznam

633 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Trekové boty Dolomite Zermatt GTX - storm grey

  wish list

 2. -15%
  Turistické boty Zamberlan Stroll Evo GTX - grey

  wish list

 3. -10%
  GORE TEX boty Zamberlan Free Blast Suede GTX - denim

  wish list

 4. -10%
  GORE TEX boty Merrell Moab Speed GTX - black/multi

  wish list

 5. -15%
  Trekové boty Meindl Vakuum Men GTX - dark brown

  wish list

 6. -15%
  Trekové boty Meindl Schlern MFS - dark brown

  wish list

 7. -15%
  Trekové boty dámské Meindl Vakuum Lady GTX - brown

  wish list

 8. -15%
  Trekové boty Meindl Tonale GTX - black/red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

633 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingová obuv Vibram

Většina předních výrobců horské obuvi nabízí trekové boty Vibram®. Modely vybavené touto značkovou podrážkou se vyznačují výjimečnými vlastnostmi při opotřebení, vysokou odolností a vynikající přilnavostí na různých površích. Nabízíme širokou škálu trekové obuvi s podrážkou Vibram® pro použití na turistických stezkách a horských cestách. Jsou oblíbenou volbou cestovatelů, objevitelů a turistů, kteří potřebují kvalitní obuv na mnohakilometrové trasy.

Spolehlivost na stezce - trekové boty Vibram®

Díky charakteristickému žlutému razítku Vibram® snadno poznáte boty s podrážkou od italského výrobce. To je bezpochyby výhoda, která je pro mnoho lidí při výběru obuvi velmi důležitá. Proč je toto řešení tak oblíbené? Trekingová obuv Vibram® si získala tak dobrou pověst. Jejich podrážky mají nadprůměrný výkon. Poskytují přilnavost a odolnost potřebnou pro mnoho kilometrů pěší turistiky. V závislosti na charakteru obuvi se podle toho volí běhoun, který je zodpovědný za udržení optimální trakce na různých typech povrchu. Ať už chodíte po kamenech, skalách, písku nebo trávě, boty Vibram® poskytují vynikající trakci. V kombinaci s tlumicími vlastnostmi mezipodešve získáte pohodlnou a spolehlivou botu, která vás může vzít na druhý konec světa.

Plná nabídka trekové obuvi s podrážkou Vibram® v internetovém obchodě

Nabízíme mimořádně široký výběr trekové obuvi s podrážkou italské značky. Mezi nabízenými modely najdete lehčí boty, které jsou ideální na jednodušší trasy. Materiály použité k jejich odlehčení nabízejí lehkost a volnost potřebnou pro lehčí terén a krátké vzdálenosti. Tento typ obuvi je ideální na jednodenní nebo víkendové výlety, nezatěžuje nohy, ale nabízí všechny vlastnosti trailové obuvi. O něco pevnější a vyztužené trekové boty Vibram® jsou ideální volbou pro dlouhé túry po stezkách. Poskytují oporu potřebnou pro pohodlný pohyb s velkým a těžkým batohem i v náročnějším terénu.

Podívejte se také na další boty!

Dámské vysoké trekové boty Dámské turistické boty Dámské trekové boty Dámské outdoorové boty
Pánské vysoké trekové boty Pánské turistické boty Pánské trailové boty Pánské outdoorové boty