top

Stubai

Stubai je rakouská značka, která vyrábí vysoce kvalitní horské a lezecké vybavení. Poskytujeme širokou škálu vybavení pro lezce, horolezce, fanoušky trekingu a milovníky via ferraty!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Stubai vybavení ze srdce Alp

Sídlo společnosti v údolí Stubai dokonale odráží ducha společnosti. Zde se vyrábějí produkty určené pro lidi, kteří milují hory. Na dalším vývoji vybavení neustále pracuje tým profesionálních horolezců a inženýrů. Všechny nápady vycházejí z potřeb, které se objevují během následných horských expedic, ať už se jedná o profesionály nebo prvolezce. Následně je vypracován podrobný návrh, který musí zohledňovat jak dostatečnou odolnost, tak vysokou ergonomii pro použití v horských podmínkách. Každý nový výrobek pak musí projít řadou přísných laboratorních testů, které potvrdí jeho spolehlivost a životnost. Teprve poté se vybavení konečně dostane na trh. Díky tomuto procesu vývoje výrobků si můžete být jisti, že každý model Stubai, který se dostane do rukou milovníků hor, se vyznačuje vysokou spolehlivostí.

Dlouhá historie a dlouholeté zkušenosti uznávané značky

Kořeny rakouské značky sahají mnoho let do minulosti. Stopy prvního zpracování oceli v údolí Stubai sahají až do 14. století. V roce 1897 byl založen spolek místních kovářských mistrů, který se zaměřil na výrobu nožů a zemědělského nářadí. V roce 1960 byl přejmenován na Stubai Postupem času začalo v sortimentu převládat vybavení do hor. Dnes je tato značka dobře známá všem milovníkům alpských tras a poskytuje vybavení nezbytné pro bezpečný pohyb v horách v létě i v zimě.

Lezecké vybavení Stubai na 8a.cz

Široká nabídka rakouské značky Stubai znamená, že může nabídnout vhodné vybavení pro každého milovníka hor, ať už se v horách věnuje jakékoliv aktivitě. Pro milovníky skalního lezení a horolezectví je připraveno vysoce kvalitní vybavení. Lehké a pevné karabiny nebo expresky Stubai, intuitivní jistící pomůcky a slaňovací brzdy - to vše zaručuje vysokou spolehlivost v horách i při tréninku. Univerzální horolezecké úvazky zaručují pohodlné použití na horských stěnách ve všech ročních obdobích. V katalogu Stubai samozřejmě najdete také lezecké přilby, které se hodí pro mnoho horských aktivit.

Značka Stubai má také velmi rozsáhlou nabídku zimního vybavení. Spolehlivý cepín Stubai a mačky jsou základním vybavením každého člověka, který se vydává na zasněžené horské stezky. Díky široké nabídce modelů si můžete vybrat ideální vybavení pro svou aktivitu, od ledovcové a vysokohorské turistiky až po lezení v ledu a technické horolezectví. Při mnoha aktivitách se jistě bude hodit i lavinové vybavení, jako jsou sněhové lopaty a lavinové sondy.

V sortimentu Stubai najdete kromě základního vybavení také mnoho dalšího vybavení do hor. Patří mezi ně batohy, horské rukavice, turistické doplňky a vybavení na ferraty. V sortimentu rakouské značky tak každý milovník hor najde kvalitní vybavení pro svou oblíbenou aktivitu. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé vybavení, stojí za to prozkoumat značku Stubai v outdoorovém internetovém obchodě 8a.cz