top

Softshellové bundy Patagonia

Softshellové bundy PATAGONIA® jsou úzkou kategorií produktů v nabídce americké značky, vytvořené pro aktivity v chladných a větrných podmínkách, kde očekáváte nejen izolaci od povětrnostních podmínek, ale také vynikající prodyšnost.
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Vymazat

Softhellové bundy Patagonia - skvělá volba

Hledáte moderní softshellovou bundu? Chcete vysokou mobilitu, tepelný komfort a ochranu před nepříznivým počasím? Ano? Vyberte si softshell od kultovní americké značky Patagonia Špičková kvalita zpracování byla zkombinována s technickými a funkčními materiály. Díky tomu jsou softshellové bundy Patagonia ideální pro horské aktivity. Zajistí teplo a zároveň umožní přebytečnému teplu volně unikat díky vysoké prodyšnosti. Látka nás také ochrání před mrazivým vlivem horského větru! Jak se na tuto renomovanou značku sluší, výrobky jsou ekologické a etické. Jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a dělníci v továrnách, kde byly oděvy vyrobeny, dostávali spravedlivou mzdu a dobré pracovní podmínky. Tato slova potvrzují nezávislé certifikáty bluesign® a Fair Trade Certified™.

Jak funguje softshellová tkanina

Abychom plně pochopili, co pro nás může kvalitní softshellové oblečení udělat, stojí za to podívat se, jak funguje! Softhellové bundy Patagonia jsou založeny na klasické konstrukci. Dvě vrstvy materiálu nás mají chránit před větrem, vlhkostí a zajistit maximální prodyšnost. To je způsobeno speciální konstrukcí tkaniny. Vnější vrstva je utkána v husté vazbě a opatřena impregnací DWR. To chrání před poryvy větru a vlhkostí. Při styku s vodou, při přechodném dešti nebo sněžení se rychle nenasákne, není však alternativou k hardshellovému oblečení. Vnitřní fleecová podšívka je měkká a nedráždí pokožku. Vnitřní fleecová podšívka je měkká a nedráždí pokožku. Poskytuje vynikající izolaci proti chladu a ve chvílích intenzivní námahy okamžitě absorbuje pot z pokožky a odpařuje ho. Bunda Patagonia Softshell Jacket bude proto ideální volbou pro většinu dní strávených na stezkách. Jeho konstrukce vám umožní udržovat optimální tělesnou teplotu během vaší aktivity!

Patagonia softshellové bundy v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů softshellových bund Patagonia. V závislosti na jejich tloušťce je můžete přizpůsobit ročnímu období i činnosti, kterou se chystáte vykonávat. Bundy mají anatomické střihy, které neomezují v pohybu, a jejich na míru šitý profil dobře spolupracuje s vnější membránovou vrstvou. Kolekce zahrnuje dámské i pánské softshellové bundy Patagonia. Pokud tedy toužíte po nekompromisně kvalitním oblečení, které se osvědčí v náročných horských podmínkách, pak je pro vás výběr softshellu Patagonia skvělým rozhodnutím!