top

Bundy Patagonia

Bundy Patagonia ® jsou symbolem kvality, funkčnosti a vysoké estetiky. Tato americká společnost se vyznačuje péčí a starostlivostí o životní prostředí prostřednictvím ekologické výroby outdoorového oblečení.
Zobrazení Mřížka Seznam

173 výrobky

na stránce
  1. -33%
    Dámská bunda Patagonia Nano-Air Hoody - sequoia red

    wish list

  2. -38%
    Bunda Patagonia Nano-Air Hoody - anacapa blue

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

173 výrobky

na stránce
Vymazat

Bunda Patagonia pro každou příležitost

Hledáte kvalitní bundu pro venkovní použití? Jste horolezec, parašutista, běžec nebo jen rádi chodíte po horách? Ať už jsou vaše zájmy jakékoli, určitě si vyberete bundu z rozsáhlého portfolia kultovní americké značky Patagonia! Výrobce používá ve svých konstrukcích pouze moderní technologie a osvědčené materiály. Bundy Patagonia se vyrábějí pro různé outdoorové účely. Snadno tak najdete modely pro pěší turistiku, lyžování, běžecké lyžování, ale i ty určené pro každodenní použití. Ať už si vyberete cokoli, získáte produkt nejvyšší kvality, který byl vyroben etickým a ekologickým způsobem!

Ekologické materiály moderním způsobem

Bundy Patagonia, stejně jako další výrobky této americké značky, jsou vyráběny s ohledem na ochranu naší planety. Více než 68 % materiálů použitých při výrobě oděvů pochází z recyklace. Při porovnání s 10% průměrem celosvětové produkce je toto číslo ohromující. Mnoho modelů je plně izolováno polyesterovými vlákny získanými ze spotřebitelského odpadu! Bundy Patagonia v nabídce obchodu 8a.cz

Náš obchod nabízí desítky pánských a Ženské modely bund Patagonia. Od specializovaných běžeckých modelů až po zateplené kabáty, které udrží chlad na uzdě. Ať už si vyberete cokoli, získáte produkt špičkové kvality vyrobený proetickým a ekologickým způsobem. Převážná většina bund má proto certifikaci bluesign® a Fair Trade Certified™. Pokud vám tedy záleží na funkčnosti vašeho oblečení a na životním prostředí, jsou bundy Patagonia ideální volbou!