top

Bundy Patagonia

Bundy Patagonia ® jsou symbolem kvality, funkčnosti a vysoké estetiky. Tato americká společnost se vyznačuje péčí a starostlivostí o životní prostředí prostřednictvím ekologické výroby outdoorového oblečení.
84
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 84

na stránce
 1. -25%
  Bunda Patagonia Granite Crest - m.orange

  wish list

 2. -22%
  Dámská bunda Patagonia Granite Crest - s.red

  wish list

 3. -29%
  Skialpová bunda Patagonia Upstride Jacket - orange

  wish list

 4. -25%
  Bunda 3v1 Patagonia Tres 3-in-1 Parka - green

  wish list

 5. -29%
  Skialpová bunda Patagonia Stormstride Jacket - orange

  wish list

 6. -29%
  Lyžařská bunda Patagonia Snowshot Jacket - blue

  wish list

 7. -25%
  Bunda GORE-TEX Patagonia Pluma Jacket - andes blue

  wish list

 8. -35%
  Zateplená bunda Patagonia Nano-Air Hoody - green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 84

na stránce

Bunda Patagonia pro každou příležitost

Hledáte kvalitní bundu pro venkovní použití? Jste horolezec, parašutista, běžec nebo jen rádi chodíte po horách? Ať už jsou vaše zájmy jakékoli, určitě si vyberete bundu z rozsáhlého portfolia kultovní americké značky Patagonia! Výrobce používá ve svých konstrukcích pouze moderní technologie a osvědčené materiály. Bundy Patagonia se vyrábějí pro různé outdoorové účely. Snadno tak najdete modely pro pěší turistiku, lyžování, běžecké lyžování, ale i ty určené pro každodenní použití. Ať už si vyberete cokoli, získáte produkt nejvyšší kvality, který byl vyroben etickým a ekologickým způsobem!

Ekologické materiály moderním způsobem

Bundy Patagonia, stejně jako další výrobky této americké značky, jsou vyráběny s ohledem na ochranu naší planety. Více než 68 % materiálů použitých při výrobě oděvů pochází z recyklace. Při porovnání s 10% průměrem celosvětové produkce je toto číslo ohromující. Mnoho modelů je plně izolováno polyesterovými vlákny získanými ze spotřebitelského odpadu! Bundy Patagonia v nabídce obchodu 8a.cz

Náš obchod nabízí desítky pánských a Ženské modely bund Patagonia. Od specializovaných běžeckých modelů až po zateplené kabáty, které udrží chlad na uzdě. Ať už si vyberete cokoli, získáte produkt špičkové kvality vyrobený proetickým a ekologickým způsobem. Převážná většina bund má proto certifikaci bluesign® a Fair Trade Certified™. Pokud vám tedy záleží na funkčnosti vašeho oblečení a na životním prostředí, jsou bundy Patagonia ideální volbou!