top

Skross

Skross je švýcarská značka, která usnadňuje používání elektronických zařízení v odlehlých částech světa. Adaptéry, USB nabíječky a powerbanky Skross na 8a.cz budou perfektní na Vaše cestování.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Skross - spolehlivý přístup k elektřině

Moderní adaptéry pro elektrické zásuvky vybavené speciálním systémem zipů - to jsou výrobky, díky nimž se značka Skross stala známou v mnoha zemích světa. Toto inovativní řešení, patentované v roce 2002, si velmi rychle získalo oblibu a bylo trvale instalováno do všech cestovních tašek a kufrů. Toto řešení se rychle stalo prodejním hitem a díky dostupnosti ve více než 60 zemích si jej oblíbili nadšenci do zahraničních cest. První adaptér do elektrické zásuvky, který bylo možné používat v mnoha různých zemích, se ukázal jako mimořádně funkční vynález. Důležitá byla také snadnost použití, kompaktní rozměry a vysoká kvalita zpracování.

Značka Skross se během několika let rozrostla z místní společnosti na celosvětového výrobce adaptérů a dalšího elektrického příslušenství připraveného s ohledem na cestovatele. Díky patentovým právům na klíčová řešení může společnost zajistit nejvyšší kvalitu a funkčnost nabízených produktů. V současné době značka kromě adaptérů nabízí také USB nabíječky, powerbanky nebo kabely potřebné k nabíjení smartphonů, notebooků a dalších elektronických zařízení. Značka Skross klade bezpečnost svých výrobků na první místo. Proto splňují normy stanovené Mezinárodní elektrotechnickou komisí (IEC) a zajišťují vysokou bezpečnost používání. Výrobní proces je navíc neustále monitorován, aby bylo zajištěno, že továrnu opouštějí pouze testované a propracované výrobky.

Se značkou Skross budete mít vždy přístup k elektřině

V dnešním světě je přístup k elektřině klíčový. Chytré telefony, notebooky, čelové svítilny, GPS navigace - všechna elektronická zařízení vyžadují čas od času nabíjení. Zatímco u nás doma nemáme s přístupem k elektrické síti problém, na zahraničních cestách a expedicích se setkáme s jinými standardy zásuvek. Pokud na to nejsme připraveni, čeká nás zdlouhavé hledání adaptéru na místě nebo úplná absence možnosti nabíjení elektronických zařízení. V takových případech je nejlepším řešením vhodný adaptér Skross. V nabídce je velmi široký výběr modelů. Jednotlivé verze jsou přizpůsobeny zásuvkám v konkrétních zemích. Mají malé rozměry, takže se snadno vejdou do zavazadla. Existují také rozsáhlejší modely (Skross World), které pokrývají téměř celý svět. Adaptéry vám umožní používat elektrické zásuvky v různých zemích a často vám umožní používat zařízení zakoupené v zahraničí v Polsku.

Inovativní řešení švýcarské značky

Sídlo a designová studia značky se nacházejí ve Švýcarsku, zemi známé svými precizními výrobky špičkové kvality. Takové jsou i výrobky Skross, které jsou díky své vysoké spolehlivosti ideální pro cesty do nejvzdálenějších koutů světa. Můžete se na ně vždy spolehnout, když se váš smartphone nebo notebook vybije. Samotné adaptéry jsou vyráběny v Asii pod přísnou kontrolou kvality. Díky tomu si můžete být jisti, že každý výrobek splňuje nejvyšší standardy.

Dnes jsou adaptéry, nabíječky a powerbanky značky Skross dostupné ve více než 100 zemích světa. Sám výrobce se stal jedním z lídrů na trhu s adaptéry pro elektrické zásuvky. Jeho výrobky najdete v dobrých cestovních obchodech i na letištích. Řešení vyvinutá společností Skross jsou velmi oblíbená díky svému intuitivnímu ovládání, vysoké kvalitě a spolehlivosti. Používají je všichni lidé, kteří často cestují mezi různými zeměmi. Mezi spokojenými uživateli najdete profesionální cestovatele, turisty, zahraniční korespondenty, sportovce a mnoho dalších.

Široká nabídka značky Skross v obchodě 8a.cz

Powerbanky jsou také skvělým doplňkem adaptérů. Umožní vám uložit určitou energii na dobu, kdy nebudete mít přístup k elektrické síti. Jedná se o skvělé řešení na dlouhé cestě, které vám umožní neustále používat smartphone. Kompaktní powerbanky Skross se snadno vejdou do zavazadla, aniž by zabíraly příliš mnoho místa. Jsou také ideální pro každodenní použití a ušetří vám starosti s tím, že byste v noci zapomněli nabít mobilní telefon. V autě naopak budete potřebovat nabíječku USB do zásuvky zapalovače. Umožní vám efektivně využít čas strávený dojížděním k nabíjení smartphonu. Všechny výrobky tohoto výrobce nejen dokonale fungují a vyznačují se spolehlivostí, ale také skvěle vypadají.