top

Powertec

Powertec je francouzský výrobce turistických solárních panelů a powerbank. Moderní technologie vám umožní nabíjet vaše elektronická zařízení na každé výpravě. Výrobky Powertec jsou ideální volbou pro dlouhé treky a expedice mimo civilizaci.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Powertec zajišťuje elektřinu na cestách

Množství elektronického vybavení, které si s sebou bereme na outdoorové výpravy, neustále roste. Chytrý telefon, chytré hodinky, turistická navigace, GPS lokátor, fotoaparát, kamera, dron. Všechna tato zařízení vyžadují dostatečné napájení, bez něhož jsou jednoduše nepoužitelná. Všude tam, kde je přístup k elektřině značně omezen, nastupuje značka Powertec. Její lehké a snadno použitelné solární panely a powerbanky zajistí stálý přístup k elektřině i na nejdelších cestách. Tato francouzská značka je oblíbenou volbou pro zkušené trekaře, horolezce a všechny dlouhé výpravy mimo civilizaci. Na kratší cesty je nejlepší volbou kompaktní powerbanka, která v případě nouze napájí smartphone nebo čelovku. Pro několikadenní nebo i několikatýdenní výpravy jsou přenosné solární panely Powertec nepostradatelné. Jsou ideální pro připevnění na batoh nebo zavěšení na stan během slunečného dne. Jejich vysoký výkon vám umožní nabíjet notebook, smartphone nebo jiná zařízení. Různorodá konstrukce a rozměry jednotlivých modelů vám umožní snadno vybrat optimální solární panel pro vaše potřeby.

Nejnovější technologie solárních panelů

Powertec sází na nejnovější technologická řešení. Solární panely této značky používají pouze nejkvalitnější fotovoltaické články SunPower, které jsou neustále modernizovány. Vyznačují se velmi vysokou odolností proti poškození, snadno se čistí a mají vysokou účinnost při přeměně přirozeného slunečního světla na elektřinu. Je třeba mít na paměti, že stejně jako všechny solární panely lze i modely Powertec dále vylepšovat. Optimální umístění povrchu panelů vzhledem ke slunci výrazně zvyšuje jejich účinnost. Důležité je také udržovat je v čistotě, aby nečistoty dále nerozptylovaly světlo. Panely je také vhodné umístit na dobře větrané místo, nikoli například na rozpálenou kapotu automobilu. Velmi vysoké teploty snižují účinnost solárních panelů.

Nejnovější solární panely Powertec jsou vybaveny řadou řešení, která zvyšují jejich pohodlí a účinnost. Mezi nejnovější funkce patří automatický restart panelů v případě náhlého výpadku proudu, který je způsoben například tím, že mraky náhle zakryjí sluneční paprsky. Díky tomu se panel rychle vrátí k plnému výkonu, jakmile se obloha opět vyjasní. Kromě toho je panel vybaven LED diodou, která indikuje, zda pracuje v optimálních podmínkách nebo využívá pouze 50-75 % svého výkonu. Objevují se také změny v konstrukci samotných fotovoltaických panelů Powertec. Speciální povrchová úprava chrání povrch solárních panelů před poškozením a zároveň zvyšuje schopnost absorpce světla o 5 %. Celá konstrukce také zabraňuje ulpívání usazenin a nečistot, takže se velmi snadno čistí. O ochranu celé konstrukce se stará plášť z dvojité pěny EVA.

Výrobky Powertec najdete v internetovém obchodě 8a.cz

Nabízíme širokou škálu modelů solárních panelů Powertec i powerbank této francouzské značky. Nejmenší modely se skvěle hodí pro nabíjení smartphonu, chytrých hodinek nebo jiných malých elektronických zařízení. Větší solární panely mohou nabíjet notebook, dron nebo čelovku. Mezi solárními panely Poweretec jsou vícesegmentové modely, které lze připevnit téměř na celou plochu trekingového batohu, na brašnu kola, stěnu stanu nebo na mnoho dalších míst. Díky možnosti nastavení tvaru můžeme snadno najít nejlepší místo pro naše panely a plně využít sílu slunce. Ať už se chystáte na několikadenní trek, nebo na několikatýdenní expedici, pokud budete delší dobu mimo dosah zdrojů energie, solární panely Powertec budou ideálním řešením!