top

Nepromokavé bundy Fjallraven

Pláštěnky FJALLRAVEN® jsou návratem ke kořenům! Oděvy nepoužívají membrány, ale grónský vosk. Díky tomu jsou tyto modely extrémně prodyšné a ideální do mírného deště!
16
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce
  1. -5%
    Bunda Fjallraven Keb Eco-Shell Jacket - chestnut

    wish list

  2. -5%
    Bunda Fjallraven Greenland Jacket - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce

Fjällräven nepromokavé bundys - klasika

Oblečení odolné proti dešti je jednoznačně spojeno s membránami. Dobývání nejvyšších hor a objevování nejodlehlejších koutů naší planety však začalo dávno před vynálezem této vodotěsné technologie. Značka Fjallraven proto vytvořil bundy založené na klasickém designu starém mnoho let. Bundy do deště společnosti Fjällräven jsou vyrobeny z kombinace udržitelných materiálů v podobě organické bavlny a recyklovaného polyesteru. Tato směs vláken vytvořila vysoce praktickou tkaninu, která je trvanlivá, lehká a odolná proti oděru. Bavlna ani polyester však nemají vodoodpudivé vlastnosti. Co tedy společnost Fjallraven udělala?

Jestliže tedy nejde o membránu?

Vosk. Výrobce použil grónský vosk. To v kombinaci s tkaninou zajišťuje její vodoodpudivé vlastnosti. To znamená, že bundy Fjällräven odolné proti dešti odolají občasným dešťovým nebo sněhovým přeháňkám. Díky použití polyesterových vláken tkanina v případě namočení rychle schne. Největší výhodou, kterou získáte, pokud si vyberete bundu s touto konstrukcí, je prodyšnost. Ve srovnání s běžnými membránovými oděvy je extrémně prodyšný. Pokud tedy vyrážíte na túry hlavně za dobrého počasí a chcete si zachovat pohodlnou prodyšnost, budete ohromeni. Tkanina umožňuje volné odpařování vodních par, které se během námahy tvoří na vaší pokožce. V případě krátkého deště vás bunda ochrání před úplným promočením. Bezpochyby jsou bundy Fjällräven do deště nejen funkční, ale také stylové. Díky módnímu vintage vzhledu se tato bunda od této známé ekologické značky stane základem vašeho horského i každodenního šatníku!

Fjällräven nepromokavé bundys internetový obchod 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho nepromokavých bund této uznávané značky. Díky originálnímu stylu, praktickým řešením a nejvyšší kvalitě zpracování vás bude těšit po mnoho let. Vysoká prodyšnost je ideální pro námahu a pohodlí ve městě. Kolekce zahrnuje pánské i dámské bundy do deště Fjallraven. Ať už si vyberete jakýkoli model, sáhnete po výrobku vynikající kvality, který byl vytvořen s maximálním ohledem na životní prostředí.