top

Městské batohy Columbia

Městské batohy Columbia ® vycházejí z klasické kolekce horských batohů. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a vydrží dlouhá léta. Skvěle se hodí pro každodenní použití a jednodenní výlety.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Městské batohy Columbia jsou skvělým kompromisem mezi cenou a kvalitou

Batohy této americké značky se vyznačují vysokou funkčností a pohodlím. Mezi četnými modely batohů najdeme i batohy určené do města, jejichž objem se pohybuje od desítky až po necelých 30 litrů. To nám umožní bez problémů sbalit naše každodenní zavazadla, která si bereme na univerzitu, do práce nebo do školy. Díky skvělému kompromisu mezi cenou a kvalitou jsou městské batohy Columbia často volenými modely do školy. Poskytují vysoký komfort používání a pohodlí. Široké popruhy umožňují optimálně rozložit hmotnost batohu na ramena. Nadčasový design osloví většinu uživatelů a pohodlná konstrukce si rychle získá jejich sympatie.

Městské batohy Columbia jsou vyrobeny z odolných materiálů

Městské batohy Columbia musí vydržet každodenní používání. Není překvapením, že batohy jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu, který byl navíc potažen polyuretanovou vrstvou, aby byl zajištěn vysoký výkon. To znamená, že materiál je dostatečně připraven na déšť. Konstrukce batohu využívá také pevné zipy a pevné švy. Díky tomu si můžeme být jisti, že zavazadla přepravovaná každý den jsou řádně chráněna. Konstrukce batohu je zodpovědná za pohodlí při používání. Základem jsou pevné a široké ramenní popruhy. Díky nim spočívá celá tíha batohu stabilně na našich bedrech. Batohy mají tlumicí vrstvu, která tlumí nárazy a zabraňuje otlakům. Pružná pěna se přizpůsobí tělu a zajistí odvětrávání. Naše pokožka tak může dýchat, což oceníme zejména v horkých letních dnech.

Univerzální městské batohy Columbia, které si získají vaše srdce

Městské batohy Columbia ocení každý, kdo žije intenzivně a čelí různým každodenním výzvám. Můžete si do něj zabalit cvičební úbor, oblečení na převlečení do posilovny nebo tělocvičny, notebook, dokumenty nebo oblíbenou knihu. O víkendech vám batohy poslouží jako věrný společník na výletech mimo město. Díky jejich pohodlnému a univerzálnímu designu pro vás bude jejich používání naprostým komfortem. Hlavní přihrádka je chráněna stahovací šňůrkou a klopou s nastavitelnými popruhy a plastovými přezkami. U menších modelů je batoh vybaven pevným zipem. Prostor batohu má širokou přihrádku s pohodlným přístupem. Může sloužit k ukládání dokumentů nebo počítače. Menší kapsy na vnější straně umožňují uložit všechny drobné předměty. Praktické kapsy umožňují rychlý přístup k drobným předmětům, jako jsou sluchátka, brýle nebo kapesníky, aniž byste museli otevírat hlavní přihrádku. Od této chvíle budou mít všechny drobné předměty své vlastní místo.

Batohy City Columbia v horském obchodě 8a.cz

V našem kamenném i internetovém obchodě najdete široký výběr batohů určených pro každodenní nošení ve městě. Skvěle se hodí jako batohy pro mládež do školy i jako modely, které využijete v práci nebo na univerzitě. Tlumené barvy a minimalistická konstrukce se hodí ke každodennímu oblečení. Městské batohy Columbia jsou oblíbené zejména jako školní modely. Poskytují vysoký komfort používání a pohodlí, což se promítá do bezpečnosti a zdraví naší páteře. Městské batohy Columbia používají stejné materiály jako horské modely. Díky tomu jsou mimořádně odolné pro každodenní použití. Samotná značka Columbia existuje již od roku 1938 a má dlouhou historii navrhování a vytváření chytrých a funkčních konstrukcí, které nás přibližují životu v harmonii s přírodou.

Městské batohy Columbia představují vynikající poměr ceny a kvality. Proto jsou tyto modely často oblíbené zejména jako školní batohy. Jejich nespornou výhodou je také pohodlí, které souvisí s použitým střihem a širokými ramínky. Zajišťují, aby batoh dokonale přiléhal k tělu i při dynamických pohybech. Díky tomu se ranní honičky za zpožděnými autobusy nebo jízda na kole přes město na čas nestávají problémem.