top

Lyžařské bundy Columbia

Lyžařské bundy Columbia ® jsou technické bundy pro milovníky lyžování. Jsou vybaveny inovativními materiály a membránami, které zajišťují vynikající prodyšnost a optimální ochranu proti větru a vodě.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařská bunda Columbia do všech podmínek

Jste zkušený lyžař, nebo teprve začínáte? Bez ohledu na to, zda jste, byste měli vědět, že lyžařská bunda je pro vás jednou z nejdůležitějších součástí vybavení. Proč? Protože málokterý sport vás vystaví tolika nepříznivým podmínkám! Lyžařské bundy Columbia jsou ideální na lyžování. Při jízdě na výtahu vás ochrání před chladem. Zajistí vám pohodlí a prodyšnost při fyzicky náročných sjezdech. Ochrání vás před větrem, proudícím vzduchem a srážkami. Můžete si přát něco víc?

Moderní řešení a pokročilý design

Lyžařské bundy Columbia využívají řadu pokročilých funkcí, které jsou navrženy tak, aby vám zajistily co největší pohodlí. Při výběru nové bundy byste měli především určit teplotní rozsah, ve kterém budete lyžovat, abyste mohli zvolit bundu se správnými tepelnými vlastnostmi. Výrobce připravil řadu modelů s péřovou i syntetickou výplní, které si poradí i s největšími mrazy. Lyžařské bundy Columbia také poskytují ochranu před srážkami. Membrána vám poskytne plnou ochranu při sněžení a mrznoucím dešti. Vysoká úroveň prodyšnosti také umožňuje efektivní odpařování potu, který se během jízdy tvoří na pokožce, což vede k vysoké úrovni pohodlí. Membrána také chrání před chladným větrem! Značka Columbia se postarala o naše pohodlí i praktickými detaily. Kapsy na skipas, praktické sněhové pásy a nastavitelné kapuce jsou jen některé z věcí, které najdete při výběru své nové bundy.

Lyžařské bundy Columbia k zakoupení online 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete řadu modelů této americké značky, které jsou dokonale přizpůsobeny polským i alpským podmínkám. Bundy vás dokonale ochrání před srážkami, ale i před prochladnutím nebo přehřátím. Naše nabídka zahrnuje dámské a pánské lyžařské bundy Columbia ať už si vyberete jakýkoli model, získáte při lyžování vysokou úroveň pohodlí! Vysoce kvalitní konstrukce zajistí, že vaše nová bunda bude dlouho nedílnou součástí vašeho lyžařského šatníku!