top

Garmin

Garmin je značka, která vyrábí propracované GPS navigace, hodinky a chytré hodinky, které Vám umožní bezchybně dosáhnout jakéhokoliv cíle. Prozkoumejte modely připravené pro turistiku a sportovní trénink, které Vám zajistí maximální komfort v terénu. Produkty Garmin představují nejvyšší přesnost a kvalitu zpracování v kombinaci s opravdu snadným ovládáním.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Garmin - přední výrobce GPS navigací

Americká značka Garmin byla založena v roce 1989 Nedlouho poté, co byl signál GPS zpřístupněn pro civilní použití. Společnost založili Gary Burrell a Min Kao, kteří se zaměřili na vývoj GPS navigace v mnoha podobách. Dnes je značka Garmin považována za jednoho z lídrů mezi výrobci GPS navigací nebo hodinek, a to díky bohatým zkušenostem nasbíraným v průběhu let. Specializované řady jsou navrženy s ohledem na konkrétní uživatele. K dispozici jsou snadno použitelné navigace do auta nebo přesné a vodotěsné modely pro použití na moři. Existují odolné turistické navigace Garmin a cyklistická řešení, která vždy najdou správnou cestu. Všechny tyto modely dokonale splňují potřeby aktivních uživatelů. Velmi oblíbené jsou také hodinky Garmin Ty se skvěle hodí pro sportovní a horské aktivity. Díky vysoké kvalitě výrobků výrobce se všechny modely vyznačují vysokou přesností měření signálu satelitní navigace.

Ruční GPS navigace Garmin pro turistiku

V dnešní době stále více turistů využívá pohodlí, které nabízí GPS navigace. Moderní navigace jsou ideální pro vícedenní túry v málo navštěvovaných horských oblastech, ale i pro víkendové výlety. Díky předem naplánované trase se neztratíme a budeme moci efektivněji dosáhnout cíle. Ruční navigace Garmin jsou připraveny zejména pro milovníky pěší turistiky. Mezi ně patří i ikonický model Garmin eTrex Tento přístroj se zdokonaluje již 20 let a stále stanovuje nové standardy pro ruční GPS navigace. Modely této řady se vyznačují jednoduchým designem, intuitivním ovládáním, vysokou odolností a samozřejmě vysokou přesností signálu GPS Kombinace všech těchto funkcí v jediném zařízení Garmin je zárukou, že si poradí i v Tatrách, Alpách nebo Himálaji.

V dnešní době už ruční GPS navigace nejsou jen doplňkem k ostatnímu vybavení, ale často nezbytnou výbavou na mnoha cestách. Turisté je volí častěji než například Garmin GPS hodinky nebo chytré hodinky kvůli jejich snadnému používání. Větší obrazovky vyrobené speciální technologií zajišťují vynikající viditelnost i na ostrém slunci. Kromě toho je navigace na takovém zařízení mnohem snazší. Velmi oblíbená je GPS navigace z řady Garmin Edge, kterou lze z výroby vybavit turistickými mapami. Díky tomu můžeme snadno najít správnou stezku nebo cestu, po které se chceme vydat. Všechny modely jsou vyrobeny tak, aby vám dokonale padly do ruky. I na horských stezkách jsou snadno ovladatelné.

Jaké funkce má navigační systém pro jízdní kola?

Americký výrobce Garmin má ve své nabídce také široký výběr cyklistických GPS navigací. Jedná se o osobitou skupinu produktů připravených speciálně pro milovníky kol. V terénu se musí osvědčit při jízdě o něco vyšší rychlostí. U těchto modelů jsou předem signalizovány indikace průběhu trasy, díky čemuž si svou trasu snadno najde každý milovník dvou kol. Cyklistická navigace GPS Garmin je ideální pro turistické výlety i pro každodenní trénink, kdy chceme porovnávat přesné výsledky z jedné trasy. GPS navigace určené pro cyklisty lze snadno připevnit na řídítka a jejich ovládání jednou rukou je velmi intuitivní.

Chytré a sportovní hodinky Garmin

Garmin  si je dobře vědom potřeb všech outdoorových nadšenců. Proto její sortiment zahrnuje široký výběr chytrých hodinek a hodinek s GPS. Tyto modely jsou nejkompaktnější formou satelitní navigace. Proto jsou oblíbené zejména tam, kde záleží na hmotnosti zařízení. Hodinky Garmin z řady Fenix nebo Forerunner jsou ideální volbou pro sportovce, kteří trénují v náročném terénu, nebo pro milovníky hor při objevování nových tras. Rozmanité funkce hodinek Garmin nám umožňují sledovat naše pokroky v mnoha sportovních disciplínách. Umožní vám kontrolovat a analyzovat základní parametry vašeho těla během cvičení, díky čemuž bude váš trénink ještě efektivnější. Na druhou stranu barometry umožňují určit výšku, které jste dosáhli, nebo předpovědět blížící se změnu počasí. Umožňují také zaznamenávat nadmořskou výšku, kterou během dne překonáte. Jsou ideální volbou pro horolezce, horské běžce a milovníky skialpinismu.

Fenix, Forerunner, Venu nebo snad Instinct?

Hodinky Garmin představují mimořádně široké a neustále se rozšiřující portfolio produktů. Mnoho sportovních disciplín má speciální modely s dalšími funkcemi. Jaký model si vybrat? Především takový, který je vhodný pro naše aktivity. Pokud vás zajímá běh, vyplatí se vsadit na řadu Forerunner Ta má mnoho možností, které ocení především příznivci běhu, a to jak v přírodě, tak ve městě. Pokud se zajímáte o triatlon, jistě sáhnete po sadě, která vám umožní měřit parametry při plavání i jízdě na kole. Nejoblíbenějšími multisportovními hodinkami jsou však již řadu let hodinky Garmin Fenix Kombinují mimořádně širokou funkčnost s vynikající kvalitou provedení a prvotřídními materiály. Proto po nich sahají i ti nejnáročnější uživatelé. Pokud však hledáte chytré hodinky, které vám poskytnou další sportovní funkce, vyplatí se zvolit modely Venu! Pro outdoorové fanoušky, kteří nemusí mít dlouhodobě přístup k nabíječce, doporučujeme modely Garmin Instinct vybavené solárními panely!

Produkty Garmin GPS si můžete zakoupit na 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr GPS navigací a hodinek od amerického výrobce. U nás najdete modely z kultovních řad Garmin Fenix, Forerunner, Edge a mnoho dalších. Všichni milovníci horských stezek a mnoha dalších outdoorových výzev mezi nimi najdou vybavení, které splňuje jejich požadavky. Ať už trénujete běh na horách, chodíte po stezkách s těžkým batohem nebo sjíždíte zákruty řek na kajaku, GPS navigace Garmin vám jistě pomůže vybrat tu nejlepší trasu. Díky legendární přesnosti údajů, skvěle připraveným mapám a intuitivnímu ovládání všech zařízení je používání tohoto zařízení potěšením.