top

Funkční spodní prádlo Berghaus

Termoprádlo Berghaus ® je zodpovědné za absorpci vlhkosti produkované vaším tělem a její přenos do dalších vrstev outdoorového oblečení. Abyste měli optimální tepelný komfort.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální prádlo Berghaus do všech horských podmínek

Britská značka Berghaus je již léta známý jako výrobce mimořádně kvalitního outdoorového oblečení. Kombinace vysoce kvalitních tkanin a dlouholetých zkušeností činí z jejich výrobků volbu amatérů i profesionálů. Termoaktivní prádlo této značky je ideální volbou do jakýchkoli horských podmínek. Proč? Poskytuje totiž dokonalé vlastnosti, které jsou při fyzické aktivitě nezbytné. Termální prádlo Berghaus je vyrobeno z patentovaných tkanin, které vám umožní udržet příjemnou tělesnou teplotu, suchou pokožku a dlouhotrvající svěžest. Jemně navržené konstrukce zajišťují, že kamaše i termální mikiny Berghaus nezpůsobují podráždění ani oděrky pokožky. Elastická vlákna jsou zodpovědná za to, že termoprádlo Berghaus dokonale přiléhá k tělu, což je při cvičení nesmírně důležité. Správná první vrstva horského oblečení je pro naše pohodlí nesmírně důležitá! Jedná se o specifický transportér vlhkosti, která se tvoří na pokožce a následně se přenáší do dalších vrstev horského oblečení. Tam se účinně odpařuje, takže si můžeme užívat maximální pohodlí.

Proč je spodní prádlo při aktivním pobytu v horách tak důležité?

Především proto, že je v přímém kontaktu s naší pokožkou! Termoprádlo Berghaus je proto mimořádně důležité při všech aktivitách. Ať už se chystáte na krátkou túru, nebo na několikadenní trek. Tkanina spodního prádla musí být jemná k pokožce. To v kombinaci s plochými švy umožňuje zachovat maximální pohodlí a vyhnout se podráždění. Účelem spodního prádla je co nejrychleji absorbovat pot z pokožky a "předat ho" další vrstvě oblečení. Díky syntetickým řešením značky je prádlo extrémně lehké a rychleschnoucí. Úkolem termoprádla Berghaus je také udržovat přiměřenou tělesnou teplotu. Proto je vhodné přizpůsobit hmotnost tkaniny podmínkám a intenzitě tréninku. Vhodně zvolené spodní prádlo zajistí pohodlí a tepelný komfort v létě i v zimě. Pokud tedy chcete maximální pohodlí při svých aktivitách v horách, sáhněte po řešeních britské značky Berghaus.