top

Bundy GORE-TEX Berghaus

Bunda Berghaus® GORE-TEX vám dodá jistotu, že se můžete ochránit před nepředvídatelným počasím! Nepromokavá membrána v kombinaci s dokonale impregnovanou vnější tkaninou (utěsněnou ve švech) nepodléhá dešti ani sněžení.
Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
  1. -33%
    Bunda s membránou Rosvik Jacket - jet black/grey

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
Vymazat

Berghaus GORE-TEX bundy - vysoká kvalita a plná ochrana

Máte rádi hory, ale neplánujete své výlety jen s ohledem na slunečné počasí? Lákají vás krátké jednodenní túry, dlouhé túry s těžkým batohem nebo třeba výstupy na alpské vrcholy v zimě? Ať už jsou vaše plány jakékoli, je snadné vybrat si novou bundu s membránou GORE-TEX® od osvědčené značky Berghaus. Kompletní nepromokavá a větruodolná ochrana v kombinaci s pohodlnou prodyšností vám zajistí aktivní pohyb v horách! Membrány bund Berghaus GORE-TEX přizpůsobené různým úkolům budou ideální volbou pro nejnáročnější turisty!

GORE-TEX® - různé verze, různé aplikace

GORE-TEX® má bez ohledu na verzi jeden hlavní účel. Chrání vás před nepřízní počasí. Mikroporézní konstrukce membrány zabraňuje přístupu vody a větru a umožňuje volné proudění vodních par. Nicméně bundy Berghaus GORE-TEX používají různé typy a konstrukce membrán. V závislosti na potřebách turisty se membrány skládají ze dvou, dvou a půl nebo tří vrstev. Nejpokročilejší modely budou vždy vyrobeny s třívrstvou konstrukcí. Proč? Jsou totiž nejodolnější proti poškození a jejich lehkost jde ruku v ruce s vysokou prodyšností! Turistické bundy Berghaus GORE-TEX jsou naopak obvykle dvouvrstvé verze s volnou podšívkou. Nelze je sbalit do velmi malých rozměrů, ale výborně vás ochrání před deštěm a větrem. Relativně novou verzí membrány je GORE-TEX® Paclite. Toto řešení postrádá klasickou podšívku, speciální potisk nastříkaný na membránu ji chrání před poškozením. Díky tomu je bunda lehčí než základní dvouvrstvá konstrukce a zároveň je levnější alternativou pokročilého třívrstvého laminátu!

Nabídka bund Berghaus GORE-TEX v internetovém obchodě 8a.cz

Náš internetový obchod nabízí model pro každého, protože máme pánské i dámské bundy Berghaus GORE-TEX! Široká nabídka vám umožní vybrat si dokonalý produkt podle vašich potřeb. Nezáleží na tom, jestli sáhnete po základní bundě GORE-TEX® Products 2L nebo po nejpokročilejších vysokohorských řešeních GORE-TEX® Products 3L. S bundou s membránou GORE-TEX® získáte oděv, který vás ochrání před vlhkem a větrem a zároveň si zachová příjemnou úroveň prodyšnosti! Ať už jsou vaše plány jakékoli, sáhnout po produktech Bergahus bude perfektní volba.