top

Funkční mikiny The North Face

Termo mikiny The North Face® jsou první vrstvou outdoorového oblečení, kterou můžete nosit přímo na těle. Chrání před přehřátím a chladem a odvádí vlhkost od těla.
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Vymazat

The North Face termální mikiny - legendární kvalita

Americká značka The North Face je na outdoorovém trhu již legendou. Díky dlouholetým zkušenostem v kombinaci s vysoce kvalitními látkami si jejich výrobky vybírají jak amatéři, tak profesionálové. Termální prádlo The North Face je dokonalým příkladem toho, jak společnost funguje. Díky širokému výběru dokonale navržených modelů spodního prádla si každý najde něco pro sebe. Od základních termálních mikin The North Face až po vysoce specializované modely, které se osvědčí i v zimě v Himálaji. A pokud toužíte po kvalitním zpracování, nemůžete udělat nic lepšího! Společnost se rovněž zavázala k výrobě šetrné k životnímu prostředí. Některé modely jsou vyrobeny z recyklovaných tkanin na bázi syntetických vláken.

Syntetické materiály pro zaručený tepelný komfort

Termální mikiny The North Face jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Díky tomu jsou mimořádně odolné proti oděru. Navíc se velmi snadno čistí. Na rozdíl od vlněného prádla je lze úspěšně prát v pračce. Hlavním důvodem pro používání tohoto typu prádla jsou jeho rychleschnoucí vlastnosti. Díky těmto vlastnostem je pot, který se při námaze tvoří na pokožce, účinně zachycen a odveden do další vrstvy horského oblečení. Další vlastností tohoto typu tkaniny jsou její vynikající termoaktivní vlastnosti. Mikiny vám umožní chránit se před přehřátím i ochlazením v důsledku aktivity v horách.Termoaktivní mikiny North Face poskytují také potřebnou prodyšnost, kterou zajišťují strategicky umístěné větrací otvory. V kombinaci s The North Face termoaktivní legíny vytvoříte vysoce funkční sadu spodního prádla, která je ideální pro jakoukoli outdoorovou aktivitu!

Termální mikiny The North Face v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete širokou škálu modelů termoaktivních mikin. Správně zvolený výrobek zajistí tepelný komfort bez ohledu na zvolenou aktivitu. Anatomicky přizpůsobené střihy umožňují zachovat plnou volnost pohybu. Kolekce zahrnuje jak pánské, tak dámské modely termálních mikin The North Face, takže si každý může najít model dokonale vyhovující jeho preferencím.