top

Dámské skialpové ponožky

Dámské lyžařské ponožky poskytují maximální pohodlí, i když na svahu strávíte celý den. Vysoce výkonné lyžařské ponožky poskytují velmi dobrou izolaci a chrání před otlaky.
Zobrazení Mřížka Seznam

21 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

21 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské a pánské skialpové ponožky v různých variantách

Dámské skialpové ponožky, vhodně přizpůsobené uživateli a podmínkám, jsou zárukou pohodlí při aktivitách v zimním období a v chladnějších dnech. Modely přizpůsobené pro nošení při výstupech a sjezdech v horách jsou navrženy tak, aby co nejlépe splňovaly očekávání příznivkyň tohoto typu aktivit. Když si je nasadíte před odchodem z horské chaty, můžete si být jisti, že nebudete cítit žádné nepohodlí. Pečlivě promyšlené návrhy zajistí, že se budete moci soustředit pouze na potěšení z cvičení. Návrháři dbají na přípravu rozmanitých vzorů, takže si můžete vybrat ze široké škály různých střihů a barevných variant. Podpis známé a renomované značky je zárukou nejvyšší kvality a materiálů, které jsou odolné a mají technické vlastnosti.

Dámské skialpové ponožky nižší a vyšší

V závislosti na vašich individuálních preferencích a na tom, jaké boty si vyberete pro skialpinismus, je třeba zvolit správnou výšku dámských skialpových ponožek. Všechny modely, které jsou určeny k nošení s lyžařskými botami, jsou konstruovány velmi promyšleně s ohledem na konkrétní účel. Jejich střih je proto vyšší, ale i zde si zákazníci mohou vybrat z poměrně dlouhých variant a variant sahajících těsně nad kotníky. Horní lem díky tomu, že přesahuje nad botu, zamezí sklouzávání a zaručuje, že ponožky nebudou tlačit. I když na sjezdovce strávíte celý den, nebudete cítit žádné nepohodlí.

Specifické vlastnosti dámských skialpových ponožek

Speciálně zesílené panely, kterými jsou dámské skialpové ponožky vybaveny, umístili návrháři do klíčových oblastí, aby ještě lépe podporovaly uživatelku při nošení v horách. Na přední straně holeně jsou části silnější, aby se snížil tlak, který může vznikat při rychlých sjezdech. V oblasti kotníků se objevují vložky z pevnějšího materiálu. Zde jsou chodidla náchylná k oděru a tlaku a riziko rychlejšího odření materiálu je větší. Zesílení tkaniny v oblasti špičky a paty má za následek také vyšší celkovou odolnost. Díky tomu lze ponožky používat několik sezón a déle si zachovávají svou funkčnost.

Při výrobě dámských skialpových ponožek jsou důležité látky

Varianty materiálů dámských skialpových ponožek jsou četné. Návrháři používají přírodní i syntetická vlákna. Mezi špičkové modely patří ty, které jsou vyrobeny z merino vlny. Má velmi dobré vlastnosti, které výrazně zlepšují funkčnost. Tento přírodní materiál je příjemný na dotek a má také velmi dobré technické vlastnosti. Velmi dobře izoluje od chladu a nedráždí. V zimních podmínkách funguje perfektně. V tomto typu ponožek se často objevují syntetická vlákna. Pokud je to nylon, zvyšuje se odolnost, pokud je to elastan, pak celá věc získává pružnost a snadněji se přizpůsobuje nohám. Další výhodou příměsi elastanu je také získání lepšího přizpůsobení modelu, který se nepohybuje a zůstává stabilně na jednom místě.

Různé dámské skialpové ponožky v obchodě 8a.cz

Aby zimní aktivity nezpůsobovaly nepohodlí, ale přinášely jen radost z námahy, měl by si každý milovník výletů do zasněžených hor přibalit také pohodlné dámské skialpové ponožky. Obchod 8a.cz nabízí nejen vybavení, ale také horské oblečení, včetně lyžařského oblečení a oblečení určeného pro skialpové výlety. Ze sortimentu si snadno vyberete všechny potřebné prvky funkčního oblečení. Funkční tričko, pohodlné kalhoty, lyže, přilba, hole... - široká nabídka produktů nabízí něco pro každého, bez ohledu na úroveň jeho znalostí.