top

Dámské běžecké ponožky

Dámské běžecké ponožky jsou naprostým "must have" v šatníku každého nadšence do běhu nebo sprintu. Při nošení během tréninku pomáhají předcházet nepohodlí a minimalizují riziko vzniku otlaků.
94
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 94

na stránce
 1. -20%
  Běžecké ponožky Stance Starting 3 Pack - multi

  wish list

 2. -30%
  Běžecké ponožky Stance Ciele Logo - white

  wish list

 3. -28%
  Ponožky Stance Athletic Tab 3 Pack - multi

  wish list

 4. -29%
  Ponožky MTB Maloja Pinerolo - sun

  wish list

 5. -28%
  Ponožky na běhání Stance Break 3 Pack - multi

  wish list

 6. -32%
  Ponožky dámské Stance Distance QTR - pink

  wish list

 7. -28%
  Běžecké ponožky Stance Run Crew St 3 Pack - multi

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 94

na stránce

Pohodlné dámské běžecké ponožky

Dámské běžecké ponožky se od pánských ponožek mírně liší. Týká se to především velikostní řady a barevného provedení. Vlastnosti se u obou variant shodují. Nepochybně by měly být všechny ušity z látek, které budou robustní a vydrží i větší poškození. Odolná vazba by měla být na jedné straně doprovázena měkkostí vláken. Dámské běžecké ponožky přímo přiléhají k nohám, takže nesmí být nepříjemné pro pokožku. Další, čemu byste měli věnovat pozornost, je úroveň propustnosti vzduchu, kterou model nabízí. Správně navržené ponožky pro ženy zaručují nerušenou cirkulaci vzduchu. Proto podporují udržování suchého klimatu v blízkosti pokožky. Teprve dosažení takového výsledku pozitivně ovlivňuje pohodlí při dalších energetických krocích.

Dámské běžecké ponožky + běžecké boty = efektivní trénink

Při běžeckém tréninku se každý běžec snaží o maximální pohodlí. Ani když si však obléknete měkké tričko, technické kalhoty a pohodlné boty, nemusíte toho nutně dosáhnout. Dámské běžecké ponožky skvěle doplňují technické oblečení. Výběr však nemůže být náhodný. Je třeba navrhnout technické parametry, ale také vzít v úvahu, že konkrétní návrh by měl dobře fungovat s nošenou obuví. I ty nejlepší doplňky a oděvy, pokud jsou nevhodně zkombinovány, neplní svou funkci. Sáhněte po běžeckých ponožkách pro ženy, které byly vyvinuty s ohledem na tuto konkrétní aktivitu, zaručí, že model bude dobře fungovat s běžeckými botami a dokonale projde testem na trase. Je to díky promyšlené konstrukci, která minimalizuje riziko sklouznutí, kutálení nebo posouvání ponožek. Na delších vzdálenostech tak běžec nepociťuje žádné nepohodlí. Následující kilometry ujedete s jistotou a stabilitou.

Dámské běžecké ponožky pro všechny druhy tréninku jsou čistým potěšením

Jaké jsou dámské běžecké ponožky vhodné pro různé typy tréninků? V konstrukci modelů určených pro běžkyně jsou například zesílené části v oblasti pat a prstů. Použití extrémně odolných materiálů v těchto klíčových oblastech znamená, že ponožky neztrácejí svou funkčnost ani při delším nošení v náročnějších podmínkách. Je zřejmé, že při běhu je tření nohou o materiál větší než při klidném došlapu, takže taková řešení ovlivňující trvanlivost vedou ke snížení rizika odření.

Další vlastnosti, které mají běžecké ponožky pro ženy

Aby výrobci ještě lépe reagovali na potřeby uživatelek, neomezují se pouze na střihová řešení. Sáhnou po materiálových technologiích, které mají například pozitivní vliv na prodloužení čerstvosti nebo bakteriostatické vlastnosti látek, z nichž jsou ušity dámské běžecké ponožky. Tohoto účinku se dosahuje použitím syntetických vláken se speciální strukturou nebo obohacením materiálu o ionty stříbra. Tato ošetření navíc snižují riziko alergií a podráždění. Jejich použití má také tu výhodu, že zpomaluje vznik nepříjemných pachů během používání.

Dámské běžecké ponožky - varianty

Dámské a pánské běžecké ponožky se z hlediska technických vlastností nijak výrazně neliší. Liší se především designem a velikostí. Rozmanitost designu je velmi široká. Návrháři rádi vytvářejí dámské modely z materiálů v různých barvách. Na výběr jsou tedy ponožky vhodné pro minimalisty, kteří hledají tlumené varianty, ale také pro estéty, kteří dbají nejen na parametry, ale také na vizuální originalitu oblečení. Tato volba platí i pro střih. Dámy mohou podle svých preferencí sáhnout po dlouhých nebo kratších běžeckých ponožkách. Každý typ je součástí široké nabídky běžeckého oblečení v internetovém obchodě. 8a.cz.