top

Cyklistické batohy Source

Cyklistické batohy Source ® jsou ultralehké modely vyrobené z odolných materiálů, které jsou ideální pro jízdu na kole, běh nebo rychlou chůzi. Dodává se s hydratačním obalem.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Vymazat

Cyklistické batohy Source nabízejí velmi pohodlné hydratační systémy

Používáte-li v batohu hydratační systém, tzv. rezervoár nebo zaměnitelný camelbag, je dost možné, že jeho výrobcem je značka Source. Tato izraelská outdoorová značka již léta vytváří inovativní hydratační batohy, ultralehké batohy a kompaktní funkční bidony. Kromě nízké hmotnosti a vysoké použitelnosti nabízejí cyklistické batohy Source pohodlný hydratační systém, který vám umožní hydratovat se během fyzické aktivity, aniž byste museli batoh sundávat. Hadička vedoucí z hydratačního systému na zádech je umístěna na ramenním popruhu batohu. Můžete po něm kdykoli sáhnout, abyste se napili vody nebo izotonického nápoje. To je neocenitelné pohodlí při sportovním tréninku a rekreační jízdě na kole.

Ultralehké cyklistické batohy s integrovaným hydratačním rezervoárem

Nejlehčí kolekci cyklistických batohů Source představují ultralehké batohy s integrovaným dvoulitrovým rezervoárem. Jsou ideální nejen pro cyklistiku, ale také pro běžecký trénink a ultra závody. Jejich štíhlý profil se dokonale přizpůsobí našim zádům a neomezuje v pohybu. Minimalistický design kromě zmíněného rezervoáru pojme také energetické gely, doklady, pláštěnku a powerbanku. Tyto modely patří do lehké řady, jejichž hlavním úkolem je zajistit vám dostatek vody pro plánovanou fyzickou aktivitu. Cyklistické batohy Source jsou vybaveny pohodlným nosným popruhem z elastické pěny, který rovnoměrně rozkládá hmotnost batohu. Stabilitu batohu na zádech, zejména při běžeckém tréninku, zajišťuje nastavitelný hrudní a bederní pás. Batoh na kolo Source je vybaven organizační kapsou, do které si můžete uložit nejdůležitější věci.

Za zmínku stojí samotný zásobník a způsob jeho montáže, což se projevuje v pohodlném používání. Batohy na kolo Source pro něj mají vyhrazený prostor, který je řádně izolovaný. Tímto způsobem se vyhnete zamrznutí vody v chladných dnech. Samotná nádrž má mimořádně hladký vnitřek. Tím se snižuje ulpívání nečistot a bakterií. Technologie GrungeGuard™ omezuje růst bakterií uvnitř zásobníku a vodní trubice. Samotný náustek je vybaven blokováním průtoku vody a speciální kryt jej chrání před znečištěním. Otevření náustku jemným stisknutím ústy je pohodlné. Například k pití při jízdě na kole vlastně nepotřebujete ruce.

Batohy na kolo ideální pro celodenní nebo víkendové výlety na dvou kolech

Batohy na kolo od společnosti Source oceníte pro jejich funkčnost. Nejpozoruhodnější vlastností batohu je jeho nosný systém tlumící nárazy, který se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Polstrovací pěna použitá v nosném systému, včetně ramenních popruhů a bederního pásu, zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a vaše pohodlí. Zvláště když je batoh nacpaný až po okraj a poměrně těžký. Profilovaná část přímo na zádech využívá rychleschnoucí síťový nosný systém. Jedná se o skvělé řešení, které se postará o přirozenou cirkulaci vzduchu na zádech. Speciální konstrukce batohu na kolo například zohledňuje vyšší bederní pás. Díky tomu nás nebude tlačit ani omezovat v pohybu v poloze, kterou zaujmeme při jízdě na kole.

Batoh je vybaven mnoha kapsami. Přední přihrádka umožňuje uspořádat drobnou elektroniku, klíče, peněženku a další užitečné příslušenství. V hlavní přihrádce je organizační kapsa na dokumenty. Cyklistické batohy Source jsou vybaveny izolovanou kapsou pro hydratační systém. Cyklistické batohy Source jsou také vybaveny pláštěnkou, která se ukáže jako neocenitelná nejen při dešti, ale také při přepravě batohu ve špinavém nebo zaprášeném zavazadlovém prostoru. Kromě toho mají cyklistické batohy Source díky mnoha popruhům, popruhům a poutkům nekonečné možnosti nošení. Snadno k němu tak můžeme připevnit batoh, který se dovnitř nevejde, pláštěnku, trekové hole, stan, karimatku nebo cepín. Podívejte se na širokou nabídku turistických a horských batohů v outdoorovém obchodě. 8a.cz a vyberte si ideální model pro vás.