top

ClimbON

ClimbON je jedním z nejúčinnějších krémů a balzámů na ruce navržených speciálně pro potřeby horolezců. Zajišťují rychlou regeneraci poškozené pokožky rukou a zajišťují její správnou výživu před, během a po tréninku.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Kosmetika ClimbON pro lezce a další

Značka ClimbON je mezi milovníky lezení a mnoha dalších horských sportů dobře známá. Přestože vyrábí „pouze” kosmetiku pro milovníky tohoto sportu, její význam nelze přeceňovat. Koneckonců je to právě pokožka rukou, která je při každé formě lezení maximálně namáhána. Bez ohledu na to, zda se vydáváte na nejtěžší cesty světa, nebo jste jen rekreační lezec, vaše ruce potřebují správnou péči. Na to se značka ClimbOn specializuje. Její krémy a balzámy jsou účinnou výživou pro vyčerpanou pokožku.

Široká nabídka značky ClimbON

Pro každého lezce je nejtěžší pečovat o správný stav pokožky rukou. Právě ona je při tréninku v neustálém kontaktu se skálou nebo chyty na stěně. Magnezium ji navíc vysušuje, což prakticky znemožňuje její fungování bez řádné péče. Nabídka ClimbON zahrnuje řadu krémů, které pleť správně hydratují a vyživují. Nabídka zahrnuje krémy pro každodenní použití i ty, které se osvědčí po intenzivním tréninku na umělé stěně. Na základě bohatých zkušeností vznikla také kosmetika pro celé tělo, která bude perfektní pro každodenní použití. Produkty ClimbON jsou vyrobeny z přírodních složek, které mají vynikající vliv na stav pokožky. Většina z nich je na rostlinné bázi a na bázi včelího vosku. V nabídce jsou také veganské krémy a balzámy.