top

Cestovní batohy Gregory

Cestovní batohy Gregory ® vám budou věrným společníkem na každé cestě. Umožňují snadno uspořádat zavazadla a zajistit jejich stabilitu. Pohodlný nosný systém vám i přes vysokou hmotnost zavazadla zajistí pohodlí.
19
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce
 1. -30%
  Cestovní batoh Gregory Praxus 65 - pixel black

  wish list

 2. -5%
  Cestovní batoh Gregory Tetrad 40 - pixel black

  wish list

 3. -5%
  Cestovní batoh Gregory Tetrad 60 - ferrous orange

  wish list

 4. -5%
  Cestovní batoh Gregory Juxt 34 - spark navy

  wish list

 5. -5%
  Cestovní batoh Gregory Juxt 28 - spark navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce

Cestovní batohy Gregory nabízejí optimální podporu pro turisty

Všem, kteří cestují s batohy, doporučujeme americkou značku Gregory. Díky použitým řešením jsou batohy pohodlné a mimořádně funkční. Cestovní batohy Gregory v sobě spojují mnoho funkcí, které uvítají zejména baťůžkáři a světoběžníci. A také všichni ti, kteří batohy ochotně používají na svých cestách - ať už ve volném čase, nebo pracovně. Cestovní modely mají často další batoh s menší kapacitou, který lze kdykoli od velkého batohu odpojit. Takto, když necháme hlavní zavazadla v hostelu, můžeme vyrazit na prohlídku města jen s malým, pohodlným batohem. Stejně tak při cestování - do autobusu nebo letadla můžete nastoupit s malým příručním zavazadlem a hlavní zavazadlo si nechat v nákladním prostoru.

Chytrý design cestovních batohů Gregory

Cestovní modely oceníte pro jejich vysoce funkční řešení. Tato řada výrobků je navržena tak, aby vám poskytla především pohodlí při nošení batohu i při jeho používání. Cestovní batohy Gregory mají všestranný a velmi univerzální design. Celé je to založeno na velmi pohodlném a dobře odpruženém systému nošení. Stejné jako ty, které se používají v horských batozích. Velké množství kapes a pohodlný přístup k nim vám umožní sbalit všechny nejpotřebnější věci v naprostém pořádku a přehledně. Hlavní přihrádka je vybavena velmi odolným zipem, který umožňuje široký přístup dovnitř. Snadno se tak dostanete k požadované položce, aniž byste museli vybalovat celý obsah.

Při výběru batohu na cesty se vyplatí věnovat pozornost jeho nosnému systému. Cestovní batohy Gregory využívají pohodlné a inovativní systémy, které jsou použity i v pokročilejších modelech. Pěna CLPE zajišťuje vysokou prodyšnost a ventilaci a vytváří tak mimořádně pohodlný systém nošení. Je dokonale polstrovaná, takže váha našich zavazadel je rovnoměrně rozložena na záda a ramena. Nastavitelný bederní pás je zase zodpovědný za odlehčení zátěže. Odlehčuje ramena a přenáší zátěž na boky. Díky tomu je přenášení vybavení mnohem snazší. Nosný systém v přímém kontaktu se zády je pokryt rychleschnoucí síťovinou pro větší pohodlí. Tím je zajištěno, že přebytečná vlhkost, která se v této oblasti vytváří při běžném cvičení, je řádně odváděna pryč.

Cestovní batohy Gregory s konstrukcí 3v1

Některé cestovní batohy Gregory mají konstrukci 3v1. To znamená, že ji můžete nosit třemi různými způsoby. Jednak jako dva batohy spojené dohromady, čímž získáte ještě větší nákladový prostor. Za druhé, větší model lze používat výhradně. V tomto bodě je ideální nejen na cesty, ale také jako batoh do hor. Zatřetí můžete používat pouze malý batoh, a to zcela samostatně. Jedná se o plnohodnotný produkt s pohodlným systémem přenášení a objemem několika až desítek litrů. Díky tomu se cestovní batohy Gregory přizpůsobí vašim potřebám bez ohledu na typ turistiky nebo městské aktivity, kterou podnikáte.

Komu doporučujeme cestovní batohy Gregory?

Především pro všechny, kteří si cení pohodlí! Místo klasického kufru na kolečkách si s sebou vezměte cestovní batoh! S objemem od 30 do přibližně 80 litrů si můžete zabalit všechna svá nezbytná zavazadla. Navíc je zde mnoho kapes - na bocích, v klopě, na přední straně a v bederním pásu - takže i ta nejmenší zavazadla najdou své místo. Některé modely nabízejí také bezpečnou přepravu elektronických zařízení, jako jsou notebooky, čtečky elektronických knih a tablety. Na přední straně batohu zase najdete mimořádně užitečnou organizační kapsu na cestovní plány, doklady, peněženku, brýle nebo psací potřeby.

Dalším praktickým prvkem, který cestovní batohy Gregory využívají, je kryt 3v1, který plní až tři různé funkce. Zaprvé chrání všechna naše zavazadla před deštěm. Za druhé se skvěle hodí na letištích jako účinná ochrana proti znečištění nosného systému nebo celého batohu. Zabraňuje také tomu, aby kalhoty a volné prvky byly vtahovány dopravníkovým pásem. Posledním účelem je snížit možnost krádeže. Kryt ztěžuje přístup do kapes zlodějům, kteří na přeplněných místech vždy hledají příležitost.