top

Běžecké bundy The North Face

Běžecké bundy The North Face® jsou ultralehké, sbalitelné bundy, které se dají sbalit do malého balení. Vezměte si je s sebou na běh nebo trénink na kole nebo je uložte do batohu jako pohotovostní bundu.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Běžecké bundy The North Face - široký výběr modelů

Pokud hledáte funkční běžeckou bundu, pak vám americký výrobce The North Face má ve své kolekci jistě model, který splní všechna vaše očekávání. Díky kvalitnímu zpracování a použití moderních technologií poskytuje svému nositeli maximální oporu a ochranu před povětrnostními vlivy! Běžecké bundy The North Face se vyrábějí v mnoha verzích a typech. Lehké zateplené bundy, větruvzdorné a nepromokavé modely - každý si najde něco pro sebe. Značka se zaměřuje na moderní vzory, které jsou díky vysoce kvalitním tkaninám extrémně lehké a odolné. Bundy jsou vhodné pro běh v přírodě i ve městě. Sbalené zabírají v běžecké vestě jen velmi málo místa. Anatomicky tvarovaný střih umožňuje maximální rozsah pohybu, takže zapomenete, že máte na sobě nějakou bundu.

Membrána FUTURELIGHT™ vyrobená pro běh

Běžecké bundy The North Face se odlišují od zbytku trhu díky použití membránové technologie FUTURELIGHT™. Na rozdíl od jiných výrobků na trhu se membránová matrice vytváří stříkáním, nikoli natahováním. Výsledek? Zcela jiná konstrukce, která dokáže propustit mnohem větší množství vzduchu. Díky tomu je prodyšnost bund tohoto amerického výrobce nesrovnatelně vyšší než u jiných modelů dostupných na trhu. Pokud tedy hledáte bundu, která vás ochrání před promoknutím a umožní vám zachovat maximální prodyšnost, sáhněte po běžeckých bundách The North Face vybavených touto membránou. Konstrukce těchto bund je také šetrná k životnímu prostředí. Vodoodpudivá úprava potřebná pro správnou funkci bundy byla vytvořena bez použití PFC. Ty jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Některé modely jsou také vyrobeny z recyklovaných syntetických vláken.

běžecké bundy The North Face v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu máme široký výběr modelů běžeckých bund tohoto ve světě outdoorových sportů uznávaného výrobce. Díky tomu si každý z vás najde produkt dokonale přizpůsobený svým představám. Nízká hmotnost a vyspělá konstrukce jsou ideální volbou pro běh v přírodě i ve městě. Kolekce zahrnuje dámské a pánské běžecké bundy The North Face.