top

Batohy na notebook Black Diamond

Batohy na notebook Black Diamond ® jsou modely po vzoru horolezeckých batohů, které vám poslouží k bezpečné přepravě vašeho počítače. Tyto pohodlné a odolné batohy jsou ideální do města i mimo něj.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy na notebook Black Diamond - horský styl, městská funkčnost

Batohy na notebook Black Diamond jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a věnují pozornost i těm nejmenším detailům, takže se stanou vaším spolehlivým partnerem při každodenních povinnostech i na cestách. Batohy stylizované jako lezecké modely kombinují vlastnosti pohodlných a funkčních městských batohů s lezeckým vzhledem. Ale není divu, vždyť americká značka Black Diamond je v čele nejvýznamnějších značek vyrábějících lezecké vybavení. Jejich batohy jsou extrémně odolné a jsou vyrobeny s důrazem i na ty nejmenší detaily. Prohlédněte si jejich širokou nabídku batohů na notebooky a vyberte si ten správný model.

Výjimečně praktické a funkční batohy na notebooky Black Diamond

Díky různým objemům od tuctu až po přibližně 30 litrů jsou batohy na notebook Black Diamond velmi univerzální a praktické. Můžete do nich zabalit nejen nezbytnou elektroniku, která bude řádně chráněna před mechanickým poškozením. Ale také řadu dalších věcí, které jsou užitečné každý den. Návrháři americké značky Black Diamond se rozhodli, že by bylo dobré spojit vysokou odolnost horských brašen na vybavení s funkčností a stylem městských batohů. Tak vznikly mimořádně pohodlné a funkční batohy na notebooky Black Diamond. Díky použití syntetických materiálů s hustou vazbou jsou velmi odolné. U některých modelů se dokonce používají velmi odolné materiály, jako je balistický nylon. Batoh je vybaven samostatnou kapsou pro většinu 15'' notebooků. Naše elektronika je chráněna pěnou tlumící nárazy. Jedná se o polstrovanou kapsu určenou pod notebook.

Batohy na notebooky Black Diamond jsou velmi pohodlné při používání. Jedná se o výjimečně prostorné modely, do kterých se snadno vejdou i věci na trénink po práci - ať už v bazénu, posilovně nebo na lezecké stěně. V závislosti na modelu je přístup do vnitřku batohu možný bud klopou, nebo širokým otvorem upevněným pomocí stahovacího pásku a zátky. V obou případech se používají materiály odolné proti poškození. Ze spodní části batohu máme díky zipu přístup do další kapsy. To pomáhá uspořádat zavazadla a zabránit tomu, aby se věci v hlavní komoře batohu promíchaly.

Batohy na notebook Black Diamond oceníte ve městě i na cestách

Mimo městské použití se batoh této americké společnosti osvědčí ve svém přirozeném prostředí, tedy v horách nebo ve skalách. Vysoký komfort používání zajišťuje štíhlá konstrukce batohu, která neomezuje v pohybu. Dokonale vyvážené těžiště a ramenní a bederní pásy zajišťují stabilizaci zavazadla. Ať už tedy stíháme ranní autobus do práce, nebo manévrujeme na obtížné a technické horské stezce, batoh Black Diamond nám poskytne optimální podporu. Nosné popruhy i zádový panel batohu jsou vyplněny pěnou tlumící nárazy, což zvyšuje pohodlí při nošení batohu. Pohodlný bederní pás zvyšuje stabilitu batohu na našich zádech. Pokud ji však nepotřebujete, lze ji snadno odstranit.

Batohy na notebook Black Diamond v horském obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr batohů, které nabízejí bezpečnou přepravu elektroniky. Zvláštní pozornost si však mezi nimi zaslouží batohy americké značky Black Diamond. Jsou kombinací vysoké funkčnosti s precizním zpracováním a vynikající estetikou. Speciálně polstrovaná přihrádka na notebook umožňuje bezpečnou a pohodlnou přepravu potřebné elektroniky. Díky tlumeným, klasickým barvám a sportovnímu vzhledu se batohy na notebook Black Diamond úspěšně hodí k městskému i sportovnímu oblečení. Horolezce zase potěší rozsah funkcí, které tyto modely nabízejí. Ty obsahují řetízkové popruhy na přední straně pro připevnění dalšího vybavení. Horní část batohů je vybavena poutky pro pohodlné přenášení celého batohu. Batohy na notebook Black Diamond jsou vybaveny reflexními prvky, které zvyšují naši viditelnost a tím i bezpečnost po setmění.