top

Arctic Bay

Arctic Bay je jedním z nejuznávanějších kanadských výrobců zimního oblečení. V jeho nabídce najdete teplé, péřové bundy typu parky, které dokonale kombinují jedinečný styl s výbornými tepelnými vlastnostmi.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -38%
  Dámská zimní bunda Arctic Bay Laval - black
  Dámská zimní bunda Arctic Bay Laval - black
  včetně DPH 8749 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8374 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 14169 Kč (-38%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Arctic Bay – jedinečné oblečení přímo z Kanady

Navrženo v Kanadě a vyrobeno v Kanadě - takové jsou bundy Arctic Bay. Značka úspěšně kombinuje základní vlastnosti oblečení, které se nosí v drsném kanadském podnebí, s nejnovějšími módními trendy. Vynikající výkon v arktických podmínkách, jedinečný styl a prvky vycházející z kanadského dědictví jsou dokonalou kombinací pro vytvoření výjimečného oblečení. Značka Arctic Bay je známá po celém světě mezi milovníky kvalitního zimního oblečení. Je ideální pro drsné klimatické podmínky, kde jsou zimy dlouhé a chladné, s pronikavými studenými větry a silným sněžením. Právě na takových místech je výběr správného oblečení zásadní pro zachování maximálního pohodlí. Mnoho řešení, která kanadská značka používá, pochází z arktických oblastí, kde obyvatelé denně zažívají extrémní povětrnostní podmínky, například mráz dosahující až - 55 stupňů Celsia.

Čím bundy Arctic Bay vynikají?

Bundy inspirované oděvy používanými Inuity dokonale kombinují řešení používaná po staletí s moderními materiály a designovými akcenty. Většina modelů je zateplena přírodním prachovým peřím - nejjemnější izolací používanou v outdoorovém oblečení. Vyznačuje se velmi nízkou hmotností a zároveň má výjimečné izolační vlastnosti. Díky tomu poskytuje jedinečný komfort při silných mrazech a účinně izoluje tělo od nízkých teplot. Lehké vnější materiály dokonale kombinují syntetická nylonová vlákna s přírodní bavlnou. Díky tomu bundy poskytují maximální pohodlí při nošení a zároveň účinně chrání před nepřízní počasí. Dalším charakteristickým rysem bund Arctic Bay je dokonalé zpracování každého detailu. Rovnoměrné prošívání, kvalitní zipy YKK a jedinečné drobné ozdoby jsou věci, kvůli kterým se vyplatí vybrat si bundu kanadské značky.

Bundy Arcitc Bay koupíte na 8a.cz

Nabízíme široký výběr pánských a dámských bund do skutečně arktických podmínek. Zimní modely jsou ideální na procházky po zasněžených cestách i při náhlém útoku zimy ve městě. Obzvláště oblíbené jsou péřové bundy typu parka. Delší střih poskytuje dodatečnou ochranu před chladem. Velké množství kapes, které se u tohoto typu bund obvykle objevují, vám umožní zahřát si ruce nebo nosit všechny potřebné drobnosti. Prohlédněte si jedinečné bundy Arcitc Bay a užijte si pohodlí v chladném zimním počasí!