top

Turistické batohy Pieps

Turistické batohy Pieps ® jsou modely určené pro milovníky lyžování. Technická řešení batohů této značky uspokojí parašutisty, freeridery i snowboardisty.
6
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Batohy značky Pieps jsou ideálním společníkem na horské túry

Turistické batohy značky Pieps jsou modely, které jsou ideální pro celou řadu horských aktivit. Rakouská značka Pieps je lídrem na trhu s lavinovými detektory a lavinovým vybavením, a proto je většina jejích batohů určena právě pro toto roční období. Nic však nebrání celoročnímu používání turistických batohů Pieps. Co je dobré pro zimní eskapády, je dobré i pro léto. Pohodlné popruhy, poutka a popruhy umožňují bezpečné připevnění základního zimního vybavení. Například mačky, sekery, lyže nebo snowboard. V létě na něj můžete úspěšně připevnit karimatku, stan, stativ fotoaparátu nebo trekingové hole.

Na co si oblíbíte turistické batohy Pieps?

Především pro to, že jsou do detailu propracované! Nejpozoruhodnějším prvkem je pohodlný nosný systém z pružné pěny, díky kterému se batoh přizpůsobí zakřivení páteře. Díky tomu konstrukce pevně spočívá na ramenou, zádech a bocích. Pohodlný bederní pás batohů Pieps stabilizuje celou konstrukci, zejména při dynamických pohybech na hranici rovnováhy. Na bederním pásu je praktická kapsa na zip. Můžete ji použít k uložení nejdůležitějších pomůcek, jako je telefon, doklady, kapesní nůž nebo kompaktní fotoaparát.

Turistické batohy Pieps jsou výjimečné řadou vlastností, které lyžaři jistě ocení! Ocení je však i turisté, kteří batoh používají v létě. Velmi zajímavým prvkem je samotná konstrukce a možnost dostat se do hlavního prostoru batohu. Turistické batohy Pieps mají velmi pohodlný systém, který umožňuje přístup k obsahu hlavní komory přes zadní panel batohu. Toto řešení vám umožní najít potřebné předměty, aniž byste museli batoh sundávat a pokládat na mokrý nebo špinavý povrch. Vodotěsná kapsa určená výhradně pro těsnění může sloužit jako suché místo pro naši elektroniku při náhlém silném dešti. Turistické batohy Pieps jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Máte tak pohodlně zajištěn nepřetržitý přístup k vodě nebo izotonickému nápoji.

Turistické batohy Pieps v horském obchodě 8a.cz

Ať už jste lyžařský nadšenec, nebo se jen chystáte na letní túru, turistické batohy rakouské značky Pieps vám zaručí tu správnou oporu na cestě. V široké nabídce horských batohů v horském obchodě najdete 8a.cz určitě najdete ideální model pro vás!

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>