top

Softshellové bundy Rab

Softshellové bundy Rab® jsou oblíbené mezi rychle se pohybujícími horolezci, horolezci a trekaři. Lehké, dokonale prodyšné a větruodolné softshellové bundy britské značky jsou zárukou funkčnosti a odolnosti po dlouhá léta.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Softshellová bunda Rab Torque Jacket  - black

  wish list

 2. -10%
  Softshellová bunda Rab Borealis - beluga

  wish list

 3. -15%
  Softshellová bunda Rab Torque Jacket - inky

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
Vymazat

Softhellové bundy Rab - dokonalá ochrana

Hledáte funkční outdoorové oblečení? Chcete sáhnout po softshellu, který vám poskytne maximální ochranu proti větru a tepelný komfort? Vyberte si model z široké nabídky britské značky Rab! Bez ohledu na to, jaký druh horské aktivity máte nejraději, určitě si zde najdete něco pro sebe! Rab softshellové bundy se dodávají v klasické i extra membránové verzi. Záleží tedy jen na vás, jakou úroveň ochrany proti větru zvolíte. Díky kvalitnímu zpracování a důrazu na detail se vaše nová bunda stane základem vašeho outdoorového šatníku. Přizpůsobený střih vám umožní pohodlně nosit další nepromokavou vrstvu!

Jaký model si vybrat?

Záleží na tom, jakou úroveň ochrany proti větru očekáváte. Značka nabízí softshellové bundy Rab s klasickou dvouvrstvou konstrukcí a modely s dodatečnou větruodolnou membránou. Základem klasiky je tkanina s hustou vazbou, která minimalizuje chladivý účinek větru. Její vnější vrstva impregnovaná materiálem DWR nepromokne, ani když je mokrá. Vnitřní podšívka poskytuje izolaci proti chladu a umožňuje snadné odpařování potu z pokožky. Softhellovou bundu Rab můžete zakoupit také v membránové verzi. Tento má další vrstvu umístěnou mezi vnější látkou a podšívkou. Díky tomu je bunda odolná proti větru. To se bude jistě hodit na nejexponovanějších úsecích stezek. Mějte však na paměti, že výběr softshellu s membránou snižuje jeho prodyšnost.

Softhellové bundy Rab v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete mnoho modelů softshellových bund tohoto uznávaného britského výrobce. Vybírat můžete z výrobků s klasickou konstrukcí i z výrobků vybavených membránou. Bez ohledu na rozhodnutí, který model je pro vás ten pravý, sáhnete po výrobku nejvyšší kvality, který splní vaše očekávání. Softshelly se vyrábějí pro různé účely, jejich tloušťka se přizpůsobuje intenzitě námahy a ročnímu období, ve kterém budou používány. Nabídka zahrnuje pánské i dámské softshellové bundy Rab.