top

GORE-TEX Gloves + Gore Active Technology

Rukavice GORE-TEX® + technologie Gore active jsou ideální volbou pro dynamické aktivity, které vyžadují optimální rovnováhu mezi prodyšností a ochranou proti povětrnostním vlivům.
6
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Navrženo speciálně pro milovníky zimních sportů, kteří potřebují tvrdě pracovat. Optimalizovaná konstrukce zvyšuje prodyšnost. To se projeví v příjemnějším klimatu rukou. Vlhkost vznikající během aktivity lze rychle odvádět, takže nezhoršuje izolační vlastnosti izolace a udržuje vaše ruce chladnější. Rukavice GORE-TEX® + technologie Gore active se nejčastěji používají při seskocích padákem, lyžování a horolezectví a poskytují optimální pohodlí při náročných výstupech. Nejdůležitějším prvkem je samozřejmě membrána GORE-TEX®, která poskytuje vynikající ochranu proti sněhu, vodě a větru. Tyto rukavice poskytují ideální ochranu proti povětrnostním vlivům a zároveň zajišťují optimální vnitřní klima.

Výhody

Maximální prodyšnost

Použité materiály a konstrukce rukavic jsou optimalizovány pro okamžitý odvod vlhkosti. Ruce zůstávají v suchu a teple i při intenzivní činnosti.

Optimální úroveň termiky

Rukavice zajišťují správnou teplotu rukou během fyzické aktivity tím, že odvádějí přebytečné teplo ven. K tomu přispívá vhodně zvolená izolace.

Ochrana proti sněhu, větru a vodě

Použití spolehlivé membrány GORE-TEX® zaručuje vysokou nepromokavost celé konstrukce. Rukavice chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami bez ohledu na počasí.

Konstrukce rukavic GTX

Modely zařazené do řady GORE-TEX® Gloves + Gore active technology jsou konstrukčně stejné jako ostatní rukavice s membránou GORE-TEX®. Skládá se ze čtyř hlavních vrstev, které společně zajišťují účinný přenos vlhkosti ven. Lícová tkanina chrání membránu před snadným poškozením. Pod ní je membrána GORE-TEX®, která poskytuje plnou ochranu proti vodě a větru. Izolace má za úkol izolovat vás od chladu zvenčí. Podšívka je zodpovědná za přímý transport vlhkosti z rukou, aby mohla být předána dalším vrstvám.

Materiály

Vnější materiál, membrána, izolace a podšívka byly vybrány tak, aby maximalizovaly prodyšnost. Všechny vrstvy jsou vysoce prodyšné, takže vodní páry mohou snadno unikat. Každý materiál v rukavicích GORE-TEX® Gloves + Gore active technology musí fungovat na specifické úrovni, aby všechny vrstvy efektivně spolupracovaly.

Podívejte se také na další technologie GORE-TEX®

GORE-TEX® Pro GORE-TEX® Paclite Rukavice GORE-TEX® + Gore warm technology

Membrána GORE-TEX® Pro se používá ve specializovaném oblečení vytvořeném pro profesionály. Je navržen tak, aby vydržel nejnáročnější podmínky používání a nejnáročnější počasí, se kterým se v horách setkáte.

PACLITE® je jedinečná technologie používaná ve vybraných výrobcích GORE-TEX®, která výrazně snižuje jejich hmotnost a velikost balení.

Rukavice GORE-TEX® + technologie gore warm, používaná ve vysoce kvalitních zimních rukavicích, poskytuje rukám nadprůměrný tepelný komfort. Vynikající volba do chladného počasí.