top

Běžecké doplňky

Běžecké doplňky by neměly být jen doplňkem sportovního oblečení, ale jeho nedílnou součástí. Technické tričko, funkční kalhoty a pohodlné boty nestačí.
202
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 202

na stránce
 1. -10%
  Běžecké nesmeky Camp Ice Master Run

  wish list

 2. Hodinky Coros Vertix 2 - lava

  wish list

 3. -11%
  Trekingové hole Camp Sonic Alu Evo

  wish list

 4. -10%
  Trekingové hole Camp Sky Carbon Evo

  wish list

 5. -3%
  Trekingové hole Camp Xenon Pro 2.0

  wish list

 6. -3%
  Čelovka Black Diamond Storm 500-R - octane

  wish list

 7. -3%
  Čelovka Black Diamond Storm 500-R - black

  wish list

 8. -3%
  Čelovka Black Diamond Storm 500-R - azul

  wish list

 9. -5%
  Čelovka Black Diamond Storm 450 - dark olive

  wish list

 10. -5%
  Čelovka Black Diamond Storm 450 - azul

  wish list

 11. -8%
  Čelovka Black Diamond Spot 400 - octane

  wish list

 12. -8%
  Čelovka Black Diamond Spot 400 - dark olive

  wish list

 13. -8%
  Čelovka Black Diamond Spot 400 - bordeaux

  wish list

 14. -8%
  Čelovka Black Diamond Spot 400-R - octane

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 202

na stránce

Jaké je nejlepší příslušenství pro běžce?

Samotný pojem běžecké příslušenství je velmi široký. Běžecké vybavení nejsou jen batohy, opasky, čelovky, brýle nebo hole. V závislosti na tom, jaký druh tohoto krásného sportu provozujete, můžete využít výhod různých produktů. Pro každého milovníka běhání se jistě najde místo na sbalení drobností, které potřebujete mít neustále u sebe. Pokud nemáte mnoho věcí, vejdou se vám do běžeckého pásu. Na delší vzdálenosti může být zapotřebí dalších předmětů, větší láhve a další vrstvy oblečení. Tehdy se hodí běžecký batoh. Tento typ modelu nabízí mnoho výrobců. Mezi jejich společné rysy obvykle patří ergonomický design se zaoblenými tvary, pohodlné nosné systémy, ramenní popruhy a kompatibilita s hydratačními systémy.

Běžecká výbava do náročnějších podmínek

Existují různé typy běhu. Mezi milovníky tohoto sportu jsou ti, kteří zdolávají městské ulice mírným tempem, ale také sprinteři, kteří věnují mnoho hodin tréninku na maraton. Proto může být vybavení pro běžce pro někoho určené a pro jiného nemusí nutně fungovat. Cennou podporou při pohybu v obtížnějším terénu budou bezpochyby běžecké hole. Fungují dobře v různých částech roku a oceníte je, když náhle ztratíte rovnováhu. Kdo dynamicky zdolává zasněžené horské stezky a divočinu, měl by sáhnout po mačkách na běžky. Na zledovatělém povrchu poskytují mačky větší stabilitu a zajišťují vaši bezpečnost. Pokud se rozhodnete trénovat i v zimních podmínkách, můžete se díky běžeckým botám vyhnout tomu, aby se vám do bot dostaly kameny a vlhkost. Běháte i po setmění? Sáhněte po čelovce. Tento kompaktní přístroj je ideální pro zvýšení viditelnosti za zhoršených světelných podmínek.

Vhodně zvolené běžecké vybavení zvýší efektivitu vašeho tréninku

Může se zdát, že na běhání stačí pohodlné boty, tričko a kalhoty. Samozřejmě můžete vynechat běžecké doplňky a vyrazit bez dalších předmětů, ale efektivita takové činnosti bude mnohem nižší. Je snadné si představit, že komfort překonání vzdálenosti se zvýší, pokud není nutné zastavovat kvůli hydrataci nebo zpomalovat kvůli nedostatečné viditelnosti. Drobné pomůcky mohou mít v tomto ohledu velký význam. Můžete také získat další výhody. Existují běžecké doplňky, které vám pomohou sledovat váš výkon, monitorovat vaše tělo a kontrolovat vaše pokroky. Běžecké hodinky takové funkce často mají. Existují běžecké doplňky, které vám pomohou sledovat výsledky, monitorovat výkon a kontrolovat pokroky.

Uznávané značky běžeckého příslušenství

Obchod 8a.cz nabízí běžecké vybavení od mnoha výrobců. Modely se samozřejmě liší technickými parametry a vizuální stránkou, ale dalším faktorem, který je třeba brát v úvahu, když sáhnete po gadgetu, je také jeho kvalita. Klamavě podobné návrhy mohou mít podobné funkce, ale používají různé materiály. Neměli byste dělat ukvapená rozhodnutí a navrhovat pouze vzhled nebo název společnosti. Často můžete najít kvalitnější varianty s velmi dobrými specifikacemi a za atraktivní cenu. Pečlivě propracované modely, vyrobené s důrazem na detail, poslouží začínajícím běžcům i profesionálům mnohokrát a v různých podmínkách.