top

Běžecké batohy Arcteryx

Běžecké batohy Arc'teryx ® jsou mimořádně pohodlným řešením pro horské běžce. Tvar vesty zajišťuje stabilizaci zavazadla a rovnoměrné rozložení hmotnosti na zádech. Kompatibilní s hydratačními systémy.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Běžecké batohy Arc'teryx vám dodají energii během tréninku!

Pokud se chystáte na běžecké túry nebo se účastníte závodů na dlouhé vzdálenosti, vyplatí se poohlédnout po vhodném běžeckém batohu. Běžecké batohy Arc'teryx jsou ideální jak pro běžecký trénink, tak pro účastníky běžeckých závodů - zejména v horách - a pro lidi, kteří rádi rychle a dynamicky zdolávají horské stezky. Běžecké batohy se vyznačují nízkou hmotností a dokonalým přizpůsobením. Díky nastavitelnému střihu a skvělému přizpůsobení batoh bezpodmínečně sedí na zádech, ať už jdete nebo běžíte. Díky tomu se balení nepohybuje. Je dokonale stabilizovaná a my si můžeme užívat optimální rovnováhu a pohodlí při fyzické aktivitě.

Co vás přesvědčí o běžeckých batozích Arc'teryx?

Především svým technickým střihem, který vyhovuje vkusu běžců. Jak ti, kteří jsou amatéry, tak ti, kteří jsou pokročilejší. Běžecké batohy Arc'teryx vycházejí z designu pohodlné vesty. Široké ramenní popruhy a dokonalé přizpůsobení na zádech zajišťují, že lehká konstrukce pevně sedí na zádech. A pohyb s běžeckým batohem je velmi pohodlný. Nosný systém s popruhy připevněnými vpředu zajišťuje pevné uchycení, a tím i pohodlnou polohu na zádech. Díky tomu vesta pohodlně sedí v požadované poloze i při dynamickém pohybu. Za zmenšení velikosti zařízení jsou zodpovědné kompresní popruhy, které mají rovněž pozitivní vliv na úroveň pohodlí.

Běžecké batohy Arc'teryx se vyznačují vysokou funkčností!

Na vysokou funkčnost a komfort používání má bezpochyby vliv promyšlený a užitečný design běžeckých vest. Běžecké batohy Arc'teryx využívají četné kapsy, které jsou rozmístěny nejen na zádovém panelu, ale také na širokých ramenních popruzích. To znamená, že do hlavní přihrádky se vejdou objemná zavazadla, která si berete s sebou na trénink. To může zahrnovat lehký svrchní oděv, který můžete použít po tréninku. Nebo hydratační systém v podobě láhve s vodou či izotonického nápoje. Běžecké batohy Arc'teryx mají také velmi praktické síťované kapsy, které jsou ideální pro uložení drobných předmětů, jako je čelovka, energetické gely nebo tyčinky, případně placatky, pokud dáváte přednost této formě hydratace před výše zmíněným camelbagem.

Běžecké batohy Arc'teryx také umožňují snadno a bezpečně připevnit předměty, které mají menší rozměry nebo se do batohu nevejdou. Mluvíme především o běžeckých tyčích. Pokud zjistíte, že je nepotřebujete, můžete je složit a uložit do bočních kapes. Běžecké batohy Arc'teryx mají na pravém rameni odnímatelnou píšťalku, abyste si v případě potřeby mohli v horách přivolat pomoc. Objem batohu se pohybuje od několika litrů až po několik litrů, takže si můžete vybrat ten správný model podle svých potřeb. Pokud jste zastánci rychlého a lehkého stylu, měl by vám stačit sedmilitrový model. Na druhou stranu, pokud se hodláte účastnit ultra závodů, kde vzdálenosti dosahují neuvěřitelného počtu kilometrů, měli byste uvažovat o trochu větším modelu. Největší běžecké batohy jsou ideální i jako ultralehké modely pro horskou turistiku. Zejména pro ty, kteří občas běhají z kopce a oceňují pohodlí a nízkou hmotnost svých zavazadel.

Běžecké batohy Arc'teryx v obchodě horský obchod 8a.cz

Kanadská značka Arc'teryx již více než třicet let vytváří vysoce funkční a odolné vybavení a oblečení do hor a přírody. Není tedy překvapením, že jejich běžecké batohy jsou designově propracované do nejmenších detailů. Perfektně ušitý a pevně ušitý z vynikajících a odolných materiálů. Jejich batohy jsou ideální pro běžecké závody i trénink. Komfort používání ocení jak amatéři, tak zkušení běžci. Prohlédněte si širokou nabídku běžeckých batohů v našem stacionárním a internetovém obchodě a vyberte si ideální model pro vás.