top

Trekingové batohy Berghaus

Trekingové batohy BERGHAUS ® jsou ceněny zejména pro své mimořádně pohodlné, plně nastavitelné zádové systémy. Anatomicky dokonalý design dobře sedí na těle a díky rychleschnoucí podšívce si poradí s potem při zdolávání kilometrů stoupání.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové batohy Berghaus - pro dlouhé i krátké treky

Tato britská značka je od svého vzniku spojena s výrobou kvalitních horských batohů. Společnost Berghaus byla první, kdo v 60. letech minulého století představil trekingový batoh s vnitřním rámem. Trekingové batohy Berghaus jsou dnes spojovány s pohodlím a vysokou odolností. Díky pokročilému systému nošení a konstrukci, která se přizpůsobí zakřivení naší páteře, jsou ideální pro treking. Jsou vhodné jak pro nenáročné jednodenní, tak pro několikatýdenní vysokohorské túry. Trekingové batohy Berghaus s objemem oscilujícím kolem 50 litrů a více jsou ideální pro vícedenní výpravy. Můžete si sbalit veškeré potřebné vybavení včetně kempinkového. Četná poutka a popruhy umožňují připevnit objemné předměty, jako je stan nebo karimatka. Podívejte se na naši širokou nabídku trekingových batohů v našem obchodě s horskými potřebami. 8a.cz a najděte si ten správný model.

Na co si oblíbíte trekingové batohy Berghaus?

Především pro jejich pohodlí! Batohy tohoto typu, které jsou určeny pro dlouhé hodiny horské aktivity, se musí vyznačovat nekompromisním komfortem. O pohodlném používání svědčí bezpodmínečně dobrý systém přenášení. V tomto případě je vyrobena z pružné pěny, která se dokonale přizpůsobí tvaru našich zad. Trekingové batohy Berghaus mají nastavitelný nosný systém, ve kterém je možné zkrátit nebo prodloužit vzdálenost mezi ramenními popruhy a bederním pásem. Díky tomu lze batoh přizpůsobit jak pro vysoké, tak pro nízké osoby. Klasické ramenní popruhy byly nahrazeny popruhy, které dokonale přiléhají k tělu. Jejich koncept vychází z řady lehkých turistických batohů a běžeckých modelů. Široký a pohodlný bederní pás umožňuje dobře rozložit váhu batohu a přenést ji z ramen na boky. Za zmínku stojí také vhodná povrchová úprava zádového panelu, která umožňuje dobré odvětrávání a umožňuje nosit batoh delší dobu bez pocitu nepohodlí.

Trekingové batohy Berghaus nabízejí vysokou funkčnost

Jako trekingové modely jsou poměrně úzké, aby nám nebránily v pohybu. Díky této konstrukci mají také dokonale vyvážené těžiště, které nenarušuje naši přirozenou rovnováhu. S dobře nastaveným batohem jsme proto schopni provádět některé excentrické polohy, což je důležité zejména na obtížných stezkách, jako jsou italské via ferraty. Trekingové batohy Berghaus jsou vyrobeny z mimořádně pevného a velmi odolného materiálu Robic Honeycomb. Vyznačuje se nižší smáčivostí a relativně vysokou odolností proti mechanickému poškození. Pro případ většího lijáku jsou batohy vybaveny nepromokavými obaly. Jsou umístěny ve speciální kapse batohu, která je pro ně určena.

Trekingové batohy Berghaus jsou vybaveny mnoha kapsami, které vám umožní pohodlně uspořádat všechna zavazadla. I ty nejmenší věci. Díky prostorným kapsám na vnější a vnitřní klopě můžete mít od nynějška nejnutnější věci vždy po ruce. A také kapsa na bederním pásu, která se používá u některých modelů. Četné popruhy a poutka umožňují připevnit stativ fotoaparátu, karimatku, samonafukovací karimatku nebo spací pytel. Trekingové batohy Berghaus jsou kompatibilní s hydratačními systémy. To znamená, že speciální klip umožňuje připevnit hydratační rezervoár (až 3 litry) a vyvést hadičku na ramenní popruh. Díky tomuto řešení se můžete během fyzické aktivity hydratovat, aniž byste si museli sundávat batoh. Aniž byste si museli sundat batoh.

Trekingové batohy Berghaus v horském obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr trekingových modelů předních outdoorových značek! Díky propracované konstrukci jsou batohy velmi pohodlné i během celodenní túry. Dobře padnoucí a přizpůsobený batoh se stane vaším nerozlučným společníkem na dlouhá léta. Trekingové batohy jsou dlouhodobou investicí. Jsou vyrobeny z materiálů odolných proti mechanickému poškození. Celek je založen na pevném nosném systému. Trekingové batohy proto vydrží nejen nástrahy těžkého treku, ale i karavanu na hřbetě muly nebo cestu v zavazadlovém prostoru.

Viz také ženské a mužské trekingové batohy od jiných výrobců >>