top

Dámské běžecké oblečení

Naše dámské běžecké oblečení umně kombinuje špičkové technické vlastnosti se skvělým designem. Široký výběr bund, mikin a legín vám pomůže vytvořit pohodlný běžecký outfit pro aktivní ženy.
Zobrazení Mřížka Seznam

675 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Kšiltovka Buff 5 Panel Cap - deri blue

  wish list

 2. -10%
  Kšilt Buff Go Visor - deri pink

  wish list

 3. -10%
  Kšilt Buff Go Visor - solid white

  wish list

 4. -10%
  Běžecký kšilt Buff Go Visor - attel blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

675 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské běžecké oblečení - skvělý vzhled a výkonnostní vlastnosti

Dámské běžecké oblečení tvoří významnou část běžeckých kolekcí předních výrobců. Dámy, které zdolávají stezky a trasy rychlým tempem, mají k dispozici velký výběr bund, mikin, triček a legín vytvořených speciálně pro tuto činnost - běh. Dámské běžecké oblečení dokonale kombinuje dva prvky. Zaprvé musí mít správné výkonnostní vlastnosti, aby zajistil tělu tepelný komfort během intenzivní námahy. Proto se používají nejmodernější dostupné tkaniny, které dokonale udržují optimální tělesnou teplotu. Zabraňují přehřátí a podchlazení a zároveň rychle odvádějí pot. Za druhé, dámské běžecké oblečení musí vypadat dobře. Z toho plynou jedinečné designy, které zaujmou svou moderností. V rámci kolekce jednoho výrobce je obvykle možné doplnit dámský běžecký outfit, který je dokonale barevně i funkčně sladěný.

Co musí mít dámské běžecké oblečení?

Dokonalé dámské běžecké oblečení musí mít několik vlastností, které zajistí vysoký komfort při fyzické aktivitě na trase. Mělo by být dobře přizpůsobené ženské postavě. Není nic nepříjemnějšího než vlající bunda nebo příliš široké kalhoty, které vám překážejí při každém kroku. Je také třeba poznamenat, že v silném větru bude volný střih klást větší odpor a výrazně vás zpomalí. Příliš těsné dámské běžecké oblečení může omezovat pohyb. Proto je důležité zvolit střih i elastické látky, které budou kopírovat každý váš pohyb. Dámské běžecké oblečení musí také zajišťovat dostatečnou ventilaci, aby se tělo během cvičení nepřehřívalo. Důležité jsou další větrací otvory a lehké materiály, které umožňují průchod vzduchu. Speciálně vyvinutá syntetická vlákna pro sportovní oblečení mají schopnost rychle odvádět vlhkost a odvádět ji pryč.

V dámském běžeckém oblečení je nesmírně důležitá souhra jednotlivých vrstev oblečení. Stačí, aby jedna z nich nepropouštěla vodní páru nebo byla nepohodlná při nošení, a celý outfit vám při běhu způsobí velké nepohodlí. S dámským běžeckým oblečením od předních horských značek si můžete být jisti, že každá bunda, mikina nebo kalhoty byly navrženy speciálně s ohledem na běh, takže budou mít ty správné vlastnosti. Je snadné sestavit skvěle fungující běžecký outfit v rámci kolekce jedné značky. Neměl by být problém ani kombinovat vrstvy různých značek a získat tak dokonalou sadu dámského běžeckého oblečení.

Dámské běžecké oblečení do nejnáročnějších podmínek

Běžecké oblečení má před sebou nelehký úkol. Neustále musí balancovat mezi ochranou uživatele před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zajištěním správné úrovně větrání. To je obzvláště obtížné za deště nebo při nárazovém větru. Proto výrobci vyrábějí speciální modely pro tyto dva typy počasí. Dámské běžecké oblečení do vlhkého počasí zahrnuje membránové bundy, které jsou co nejtenčí. Množství větracích otvorů a materiály s nejvyšší možnou prodyšností mají zajistit pohodlné podmínky a plnou ochranu před deštěm. Přestože tento typ dámského běžeckého oblečení nabízí velmi dobré vlastnosti, běžkyně nosí oblečení do deště jen v krajním případě, když silně prší, nebo pokud potřebují běžet delší dobu v dešti.

Dámské větruodolné bundy jsou velmi oblíbené. Jedná se o lehké modely určené k zastavení chladných poryvů. Bundy tohoto typu lze obvykle srolovat do malé velikosti, takže se snadno vejdou do kapsy nebo běžeckého pásu. Dámské běžecké oblečení se zdá být neúplné bez lehké větrovky. Jsou totiž dokonalou ochranou, pokud se náhle změní počasí nebo běžíte po exponovaném hřebeni, kde může být vítr obzvlášť nepříjemný.

Kompletní dámskou běžeckou výbavu můžete zakoupit na adrese 8a.cz

Nabízíme široký výběr dámského běžeckého oblečení. V naší nabídce najdete dámské běžecké oblečení, které je ideální pro každodenní trénink i závody. Mezi dostupnými modely najdete bundy a kalhoty nepostradatelné pro běhání v horách, ale i ty, které se skvěle osvědčí v městském parku. Společným znakem všech je použití vysoce kvalitních materiálů a dokonalé padnutí. Dámské běžecké oblečení předních horských značek vzniká na základě dlouholetých zkušeností, které sbírají jak návrháři, tak samotní běžci, kteří nové výrobky testují v těch nejnáročnějších podmínkách. Podívejte se na jedinečné dámské běžecké oblečení online!

Podívejte se na oblíbené kategorie dámského běžeckého oblečení:

Dámské bundy na behani Dámské běžecké mikiny Dámská běžecká trička Dámské běžecké spodní prádlo Dámské běžecké kalhoty
Dámské běžecké šortky Bezecke leginy Běžecké sukně Dámské běžecké ponožky Dámské běžecké čepice
Dámské běžecké rukavice Dámské běžecké boty