top

Pánské kalhoty s odepínacími nohavicemi

Pánské kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou pohodlné v létě i v přechodných ročních obdobích. Proměňte dlouhé kalhoty v krátké šortky několika málo pohyby. Model 2v1 je ideální volbou!
36
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce
 1. -6%
  Turistické kalhoty Hannah Roland - dark forest

  wish list

 2. -10%
  Trekingové kalhoty Salewa Iseo Dry 2/1 Pant - onyx

  wish list

 3. -10%
  Kalhoty Montura Pulsar Zip Off Pants - beige

  wish list

 4. -30%
  Kalhoty Salomon Wayfarer Zip Off Pant - night sky

  wish list

 5. -10%
  Turistické kalhoty Hannah Roland - anthracite

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce

Pánské kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou velmi univerzální

Při turistice v teplejší části roku jste jistě nejednou zažili pocit, že je rozhodně tepleji, než jste předpokládali, a vyrazili jste na túru v dlouhých kalhotách. Řešením tohoto problému jsou pánské kalhoty na zip - dokonale vyhovují potřebám každého aktivního turisty. Kalhoty se zipem jsou skvělým řešením, které se nejčastěji volí v létě, stejně jako v přechodných obdobích, kdy se počasí může během dne měnit, od nepříjemného chladu při ranní túře až po nesnesitelné horko v poledne na exponované části trasy. Pánské kalhoty 2v1 jsou ideální do všech podmínek a umožňují rychlou změnu z kalhot na šortky a naopak.

Maximální pohodlí - pánské kalhoty s odepínacími nohavicemi

Pánské kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou nejen pohodlné na túře, kde můžete dlouhé kalhoty bez převlékání vyměnit za krátké, ale také velkou výhodou při balení na delší trek nebo výlet. Kalhoty tohoto typu nahrazují jak dlouhé kalhoty, tak krátké šortky, což šetří místo v batohu a snižuje hmotnost celého zavazadla. Pánské kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou často vyrobeny z lehkých materiálů, takže jsou ideální do letních podmínek. Jejich technické vlastnosti obvykle zaručují vysokou odolnost a rychlé schnutí, což znamená, že kalhoty jsou rychle připraveny na další cestu, i když zmoknou v dešti nebo se namočí při přechodu potoka.

Pánské kalhoty na zip, které můžete zakoupit na adrese 8a.cz

Téměř každá outdoorová značka nabízí pánské kalhoty 2v1. Modely značek The North Face, Salomon, Salewa a mnoha dalších jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti během mnoha cest. Díky zipům renomovaných značek použitým v těchto modelech trvá výměna kalhot za šortky jen několik vteřin. Díky tomu můžeme oblečení dokonale přizpůsobit podmínkám, které na trase panují. Pánské kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou optimální volbou pro všestranné turisty.