top

Dámské běžecké rukavice

Dámské rukavice na běžecké lyžování jsou ideálním doplňkem pro ženy, které překonávají vzdálenosti dynamickým tempem. Doplňují běžeckou výbavu amatérských i profesionálních žen.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Pohodlné dámské běžecké rukavice

Mohou být vizuálně atraktivní, ale o tom, zda jsou pánské běžecké rukavice pohodlné, nerozhoduje styl, ale střih a materiál. Budou velmi dobrým doplňkem funkčního tréninkového vybavení. Stejně jako speciální boty, kalhoty a triko dokážou zvýšit pohodlí při námaze. Jsou doplňkem nejen pro profesionální běžce, ale i pro ty, kteří s tímto sportem teprve začínají. Při běhání v chladnějších dnech vám vhodně zvolený model udrží ruce v teple a neovlivní přesnost vašich manuálních činností.

Dámské běžecké rukavice z technických materiálů

Tkaniny používané k výrobě dámských běžeckých rukavic se liší od těch, které se používají například k výrobě městských modelů. Jsou vybrány tak, aby zajišťovaly prodyšnost a pomáhaly odvádět vlhkost od pokožky. Aby to bylo možné, často se v designu kombinují různé druhy látek. Díly vyrobené z různých materiálů vedou k lepším technickým parametrům celku a zvyšují komfort používání. Dámské běžecké rukavice jsou nakonec velmi pohodlné, neomezují přesnost manuálních činností a nezpůsobují otlaky ani odřeniny. Velmi důležitou výhodou v 21. století je také dodatečná funkčnost některých návrhů umožňující ovládání dotykových displejí. Pokud na to designér myslel, použil na prsty speciální materiál, který usnadňuje používání například dotykového tabletu nebo telefonu.

Zateplené dámské běžecké rukavice

Běhání se může zdát jako sport, pro který nepotřebujete specializované vybavení a doplňky. Pokud však chcete být efektivnější, měly by se součástí vaší výbavy stát dámské běžecké rukavice. Zejména při tréninku v chladném počasí je dobré zajistit, aby vaše ruce byly řádně chráněny. Udržovat je v teple je stejně důležité jako udržovat hlavu nebo krk v teple. Modely určené pro chladnější dny a chladné podmínky mají výplně, které dokonale regulují teplotu u těla. Protože nepřízeň počasí jde často ruku v ruce s mokrým počasím, jsou některé varianty vyrobeny z voděodolných materiálů, které jen tak nepromoknou.

Dobře padnoucí dámské běžecké rukavice budou dokonalým doplňkem vašeho sportovního oblečení

Měkké běžecké rukavice, aby dobře padly a pohodlně se nosily, musí být také pružné. Zcela tuhé konstrukce by byly nepohodlné a neumožňovaly by přesnější manuální práce. Toho lze dosáhnout například použitím strečových tkanin nebo speciálních konstrukcí. Jednou z nich je například 4-way stretch, který umožňuje roztažení materiálu ve čtyřech směrech. Rukavice tak po nasazení dokonale padnou. Žádný pohyb není omezen a uživatel může bez překážek pohybovat rukama, protože materiál je pružný. Přizpůsobení zápěstí u dámských běžeckých rukavic obvykle nezahrnuje změnu délky pásků nebo použití přezek. Místo toho jsou k dispozici například elastické vložky. Modely se téměř okamžitě přizpůsobí ruce a velmi dobře ji chrání před nežádoucími vnějšími vlivy.

Značkové dámské běžecké rukavice v obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete výrobky známých značek, jako je Black Diamond nebo Salomon, za atraktivní ceny. Ze širokého sortimentu si můžete snadno vybrat běžecké rukavice, ale i trička, běžecké kalhoty nebo běžecké doplňky. Díky vysoké kvalitě a velmi dobrým technickým parametrům výrobků si na své přijdou i profesionálové a náročnější outdooroví nadšenci. Veškeré příslušenství, obuv, vybavení nebo oblečení si můžete pohodlně objednat, aniž byste museli opustit domov, a zásilku odešleme nejpozději do 24 hodin.