top

Trailové boty Hoka One One

Trailová obuv Hoka One One má inovativní design, který poskytuje vysokou úroveň pohodlí při běhu. Ideální volba pro terénní stezky, trénink i závody. Podívejte se na boty Hoka pro horský běh!
Zobrazení Mřížka Seznam

38 výrobky

na stránce
 1. -37%
  Dámské trailové boty Hoka Torrent 2 - fuchsia/rose

  wish list

 2. -26%
  Trailové boty Hoka Torrent 2 - outer space/fiesta

  wish list

 3. -25%
  Trailové boty Hoka Zinal - orange/persimmon

  wish list

 4. -32%
  Běžecké boty Hoka Zinal - atlantis/space

  wish list

 5. -16%
  Trailové boty Hoka Speedgoat 4 GTX - anthracite/grey

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

38 výrobky

na stránce
Vymazat

Trailová obuv Hoka One One - maximální pohodlí

Pokud hledáte boty, které vám při běhu poskytnou maximální pohodlí, pak pro vás budou ideální volbou trailové boty Hoka One One. Tato nová francouzská značka, která debutovala na trhu sotva v roce 2013, má ve svém portfoliu několik ikonických modelů bot. Hoka One One chtěla prolomit status quo a vytvořit trailovou běžeckou botu, která by byla nejen účinná, přilnavá a odolná, ale hlavně pohodlná! Proto mají Trailové boty Goka One One design, který se naprosto nepodobá žádné jiné značce. Velké množství pěny v mezipodešvi je navrženo tak, aby tlumilo každý krok na stezce. Vyspělá pěnová struktura také umožňuje vynikající návratnost energie. Díky tomu jsou boty Hoka One One vhodné nejen na trénink, ale i na závody!

Moderní design

Vhodně zvolená outdoorová běžecká obuv je základem. Během své aktivity se musíte spolehnout na správnou podporu a pohodlí, které vám umožní běhat kilometr za kilometrem. Trailové boty Hoka One One se vyznačují nejen vysokou úrovní tlumení! Jejich vyspělá konstrukce vás ochrání před zraněním a nepříznivými vlivy počasí. Pokud se nechcete vzdát běhu v dešti, sáhněte po modelech vybavených membránou GORE-TEX®. To poskytuje nejen ochranu před mokrem, ale také zajišťuje pohodlný a prodyšný svršek. Optimální trakce je u outdoorové běžecké obuvi rozhodně nejdůležitější! Proto jsou trekové boty Hoka One One vybaveny podrážkami na bázi pryžových směsí Vibram®. Díky nim si můžete být jisti, že vaše trailové boty Hoka One One budou mít dostatečnou přilnavost a odolnost. Za zmínku stojí také profil podrážky. Výrazněji vystupující hroty se skvěle hodí do terénu posetého balvany, zatímco plochá a mimořádně měkká podrážka vás udrží "lepkavé" při běhu po skalách!

Trailová obuv Hoka One One v obchodě 8a.cz!

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete pánské i dámské modely trailových bot Hoka One One! Když si vyberete boty této francouzské značky, hledáte maximální pohodlí! To jde ruku v ruce s vynikající trakcí a vysokou kvalitou zpracování. Díky tomu jsou boty Hoka One One trail vhodné pro méně náročné tréninky i při závodech. Pokud hledáte obuv, která vám umožní zvládnout dlouhé běžecké trasy, aniž byste příliš zatěžovali klouby, můžete si vybrat jen jednu!